Arktic by Hendi Koelkast | 335l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | 578x605x1980(h)mm
€895,00
€760,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | 335l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | 578x605x1980(h)mm | 480x484x1588(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€895,00
U bespaart €134,25 (15%)
€760,75 excl. btw
€920,51 incl. btw
Of €306,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 236932 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast Arktic by HENDI heeft een stalen behuizing en een interieur met een strakke zwarte poedercoating. De deur is voorzien een groot glasoppervlak met dubbele beglazing in een kunststof frame, wat zorgt voor een optimaal temperatuurbehoud.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud de koeling altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt, ondanks het zwarte interieur. Bovenaan heeft het apparaat een paneel met LED-verlichting, waarop bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0 °C tot +10 °C, automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 verstelbare antislipvoeten voor stabiel en veilig gebruik. De deur is standaard voorzien een slot met sleutel. Binnenin bevinden zich 4 verstelbare planken, bedekt met zwart PVC, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie, de koelkast is voorzien stelpoten in plaats zwenkwielen.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | 335L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | 578x605x1980(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting zorgen ervoor dat de inhoud de koeling altijd perfect zichtbaar is en extra opvalt, ondanks het zwarte interieur. Bovenaan heeft het apparaat een paneel met LED-verlichting, waarop bijvoorbeeld productinformatie of reclame kan worden geplaatst voor extra aandacht.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige koudeverdeling en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik 0 °C tot +10 °C, automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 40°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 verstelbare antislipvoeten voor stabiel en veilig gebruik. De deur is standaard voorzien een slot met sleutel. Binnenin bevinden zich 4 verstelbare planken, bedekt met zwart PVC, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie, de koelkast is voorzien stelpoten in plaats zwenkwielen.
Specificaties
| Bruto inhoud | 335 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 480 x D 484 x H 1588 mm |
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | CC3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (75% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 465 x 420 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 578 mm |
| Diepte | 605 mm |
| Hoogte | 1980 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | 335L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | 578x605x1980(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 236932 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


