Arktic by Hendi Drankenkoeling | 300l | Zwart | +2°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 600x530x1820(h)mm
€875,00
€743,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Drankenkoeling | 300l | Zwart | +2°c/+10°c | Statisch + Ventilator | 600x530x1820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€875,00
U bespaart €131,25 (15%)
€743,75 excl. btw
€899,94 incl. btw
Of €299,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 236956 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze drankenkoeling Arktic by HENDI heeft een stalen behuizing en een interieur met een strakke zwarte poedercoating. De deur is voorzien een groot glasoppervlak met dubbele beglazing in een kunststof frame, wat zorgt voor een optimaal temperatuurbehoud.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de deur, samen met de heldere interne LED-verlichting, zorgt ervoor dat de inhoud de koeling altijd perfect zichtbaar is. Hierdoor valt alles extra goed op, zelfs tegen het zwarte interieur, en blijft de presentatie overzichtelijk en aantrekkelijk.
Statisch + Ventilator De koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning met een temperatuurbereik +2 °C tot +10 °C, automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 verstelbare antislipvoeten voor stabiel en veilig gebruik. De deur is standaard voorzien een slot met sleutel. Binnenin bevinden zich 4 verstelbare planken, bedekt met zwart PVC, voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de Arktic by HENDI Drankenkoeling | 300L | Zwart | +2°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 600x530x1820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de deur, samen met de heldere interne LED-verlichting, zorgt ervoor dat de inhoud de koeling altijd perfect zichtbaar is. Hierdoor valt alles extra goed op, zelfs tegen het zwarte interieur, en blijft de presentatie overzichtelijk en aantrekkelijk.
Statisch + Ventilator De koelkast is voorzien statische koeling met ventilatorondersteuning met een temperatuurbereik +2 °C tot +10 °C, automatische ontdooiing en een elektronisch bedieningspaneel met digitaal temperatuurdisplay.
Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a en is de koelkast ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 32°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 4 verstelbare antislipvoeten voor stabiel en veilig gebruik. De deur is standaard voorzien een slot met sleutel. Binnenin bevinden zich 4 verstelbare planken, bedekt met zwart PVC, voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 300 liter |
|---|---|
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | CC2 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C (65% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 492 x 353 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,20 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 530 mm |
| Hoogte | 1820 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Drankenkoeling | 300L | Zwart | +2°C/+10°C | Statisch + Ventilator | 600x530x1820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 236956 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


