Classeq Horeca Vaatwasser | C500 | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v/400v | 600x600x820/850(h)mm
€5.579,00
€4.742,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Classeq Horeca Vaatwasser | C500 | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v/400v | 600x600x820/850(h)mm | 2.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.579,00
U bespaart €836,85 (15%)
€4.742,15 excl. btw
€5.738,00 incl. btw
Of €1.912,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Classeq |
| Artikelnummer: | C500WS/400V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Classeq professionele vaatwassers en glazenspoelmachines staan voor de kracht eenvoud, ondersteund door functionele en bewezen techniek. De C500 horeca vaatwassers Classeq bieden excellente wasresultaten, waarbij geavanceerde functionaliteit een bedieningseenvoud hand in hand gaan.
Intuïtief & GeavanceerdDe C500 vaatwassers zijn standaard uitgerust met een helder LCD-display de nieuwste generatie en bedieningselementen met intuïtief kleurenschema. Dit maakt het apparaat sensationeel eenvoudig te bedienen.
En voor de meer ervaren professional is het ook mogelijk om gepersonaliseerde configuraties in te stellen en aan te passen, voor volledige controle over de geavanceerde functionaliteit.
Zéér CompleetDe vaatwasser is standaard zeer compleet uitgerust met drukverhogingspomp, afvoerpomp, zeeppomp en naglanspomp.
Verder is ook een uitvoering met interne waterontharder beschikbaar en worden alle uitvoeringen standaard geleverd met bordenmand, glazenmand én bestekbeker.
Standaard wordt de vaatwasser geleverd met krachtstroomaansluiting (400V), maar er kan ook worden gekozen voor een voorbereiding op een standaard 230V-aansluiting.
Doordacht OntwerpHet apparaat is uitgevoerd met dubbelwandige isolatie de behuizing én deur, voor optimaal warmtebehoud en daardoor minder energieverbruik.
Daarnaast is de vaatwasser niet alleen ontworpen voor eenvoudige bediening, maar het ontwerp is ook speciaal afgestemd op razendsnelle service. Dit zorgt ervoor dat een eventuele storing binnen no time kan worden opgelost.
Excellent ResultaatEr kan worden gekozen voor programma's 2, 3 of 5 minuten, wat samen met de spoeltemperatuur 70°C voor glaswerk en 82°C voor serviesgoed, het dubbele tankfilter, de uniek vormgegeven spoelarmen en het zelfreinigingsprogramma voor constante excellente wasresultaten zorgt!
Bestel de Classeq Horeca Vaatwasser | C500 | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V/400V | 600x600x820/850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Intuïtief & GeavanceerdDe C500 vaatwassers zijn standaard uitgerust met een helder LCD-display de nieuwste generatie en bedieningselementen met intuïtief kleurenschema. Dit maakt het apparaat sensationeel eenvoudig te bedienen.
En voor de meer ervaren professional is het ook mogelijk om gepersonaliseerde configuraties in te stellen en aan te passen, voor volledige controle over de geavanceerde functionaliteit.
Zéér CompleetDe vaatwasser is standaard zeer compleet uitgerust met drukverhogingspomp, afvoerpomp, zeeppomp en naglanspomp.
Verder is ook een uitvoering met interne waterontharder beschikbaar en worden alle uitvoeringen standaard geleverd met bordenmand, glazenmand én bestekbeker.
Standaard wordt de vaatwasser geleverd met krachtstroomaansluiting (400V), maar er kan ook worden gekozen voor een voorbereiding op een standaard 230V-aansluiting.
Doordacht OntwerpHet apparaat is uitgevoerd met dubbelwandige isolatie de behuizing én deur, voor optimaal warmtebehoud en daardoor minder energieverbruik.
Daarnaast is de vaatwasser niet alleen ontworpen voor eenvoudige bediening, maar het ontwerp is ook speciaal afgestemd op razendsnelle service. Dit zorgt ervoor dat een eventuele storing binnen no time kan worden opgelost.
Excellent ResultaatEr kan worden gekozen voor programma's 2, 3 of 5 minuten, wat samen met de spoeltemperatuur 70°C voor glaswerk en 82°C voor serviesgoed, het dubbele tankfilter, de uniek vormgegeven spoelarmen en het zelfreinigingsprogramma voor constante excellente wasresultaten zorgt!
Specificaties
| Serie | Classeq C500 |
|---|---|
| Type | C500 |
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
| Laadhoogte | 352 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Wascycli | 120 / 180 / 300 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Wastemperatuur | 60°C |
| Spoeltemperatuur | 70°C / 82°C |
| Tankinhoud | 15 liter |
| Zelfreiniging | Ja |
| Warmteterugwinning | Nee |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Dubbelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Glazenmand, bordenmand, bestekkorf |
| Aansluitwaarde | 2,5 kW (230 V) / 6,5 kW (400 V) |
| Voeding | 220 - 240 V / 380 - 415 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 820 - 850 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Classeq Horeca Vaatwasser | C500 | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V/400V | 600x600x820/850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Classeq |
|---|---|
| Artikelnummer | C500WS/400V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


