Hendi Mosselpan | Geëmailleerd | 3.5l | Gas | Incl. Deksel | ø220x195(h)mm
€21,69
€18,44
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Mosselpan | Geëmailleerd | 3.5l | Gas | Incl. Deksel | ø220x195(h)mm
OP VOORRAAD
€21,69
U bespaart €3,25 (15%)
€18,44 excl. btw
€22,31 incl. btw
Of €7,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 625057 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze mosselpan HENDI is perfect voor zowel koken als opdienen. De hoogwaardige geëmailleerde afwerking zorgt voor een lange levensduur en eenvoudige reiniging. Met een omgekrulde RVS rand en alleen geschikt voor koken op gas, is deze pan ideaal voor zowel het koken als het stijlvol serveren aan tafel.
Bestel de HENDI Mosselpan | Geëmailleerd | 3.5L | Gas | Incl. Deksel | Ø220x195(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Mosselpan |
|---|---|
| Materiaal | Geëmailleerd |
| Warmtebronnen | Gas |
| Bruto inhoud | 3,5 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Bodemdiameter | 125 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 1,06 kg |
| Diameter | 220 mm |
| Hoogte | 195 mm |
Bestel de HENDI Mosselpan | Geëmailleerd | 3.5L | Gas | Incl. Deksel | Ø220x195(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 625057 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

