Hendi Messenslijper | Elektrisch | Zwart | 50w (230v) | 295x110x110(h)mm
€189,50
€161,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Messenslijper | Elektrisch | Zwart | 50w (230v) | 295x110x110(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€189,50
U bespaart €28,43 (15%)
€161,08 excl. btw
€194,90 incl. btw
Of €64,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 224403 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze messenslijper HENDI is ideaal voor snel en gemakkelijk slijpen messen. De behuizing is gemaakt hoogwaardig ABS kunststof, en het schuurpapier is gemakkelijk te vervangen en verkrijgbaar in grove of fijne korrel!
Bestel de HENDI Messenslijper | Elektrisch | Zwart | 50W (230V) | 295x110x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Automatisch (elektrisch) |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Aansluitwaarde | 50 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,56 kg |
| Breedte | 295 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de HENDI Messenslijper | Elektrisch | Zwart | 50W (230V) | 295x110x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 224403 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


