Hendi Mandenstandaard | Zwart | ø250x180(h)mm
€9,19
€7,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Mandenstandaard | Zwart | ø250x180(h)mm
OP VOORRAAD
€9,19
U bespaart €1,38 (15%)
€7,81 excl. btw
€9,45 incl. btw
Of €3,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 426814 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De mandenstandaard HENDI is ideaal voor het overzichtelijk presenteren brood- en serveermanden. Gemaakt stevig materiaal, biedt de standaard stabiliteit en duurzaamheid voor dagelijks gebruik in de horeca. Het ontwerp zorgt voor een nette en toegankelijke presentatie je manden.
Bestel de HENDI Mandenstandaard | Zwart | Ø250x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Kleur / afwerking | Zwart |
|---|---|
| Gewicht | 0,28 kg |
| Diameter | 250 mm |
| Hoogte | 180 mm |
Bestel de HENDI Mandenstandaard | Zwart | Ø250x180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 426814 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


