Husky Barkoelkast | Outdoor | 310l | Rvs | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 1350x500x840(h)mm
€2.899,00
€2.464,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Barkoelkast | Outdoor | 310l | Rvs | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 1350x500x840(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.899,00
U bespaart €434,85 (15%)
€2.464,15 excl. btw
€2.981,62 incl. btw
Of €993,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | C3SLIDE |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze barkoelkast uit de OUTDOOR serie Husky is volledig vervaardigd RVS voor extra hygiëne en duurzaamheid en is geschikt voor zowel buiten- als binnengebruik. Een aantrekkelijke, goed gespecificeerde en goed verlichte kast met glazen voorkant trekt de aandacht naar de producten. Met zijn capaciteit 310 liter kan hij maximaal 300x 33cl of 220x 50cl blikjes bewaren. Met een reeks superieure kenmerken, waaronder een RVS behuizing en handvat, interne LED-verlichting, een RVS compressorplaat en digitale temperatuurweergave is het assortiment buitenkoelkasten het meest premium koelassortiment Husky.
Bestel de Husky Barkoelkast | OUTDOOR | 310L | RVS | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 1350x500x840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Husky OUTDOOR |
|---|---|
| Type | C3AF-HS-STEEL |
| Bruto inhoud | 310 liter |
| Capaciteit | Ca. 300x 33cl (blikjes) / 220x 50cl (blikjes) |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld/glanzend |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (73 g) |
| Klimaatklasse | ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Ja |
| Geluidsniveau | < 46 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,48 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1270 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,36 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 83 kg |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 840 mm |
Bestel de Husky Barkoelkast | OUTDOOR | 310L | RVS | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 1350x500x840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | C3SLIDE |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


