Husky Barkoelkast | Eco | 218l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 866x520x865(h)mm
€1.099,00
€934,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Barkoelkast | Eco | 218l | Zwart | 0°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | 866x520x865(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.099,00
U bespaart €164,85 (15%)
€934,15 excl. btw
€1.130,32 incl. btw
Of €376,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | C2-865-BK |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze 2-deurs extreem zuinige Husky backbarkoeler uit de ECO serie zal niet misstaan in jouw horecazaak, vergaderzaal of mogelijk zelfs je thuis. Deze mooie zwarte backbarkoeler is voorzien zelfsluitende deuren. De zuinige barkoelkast is voorzien een deurslot en beschikt over LED-verlichting om al jouw dranken en/of overige producten goed te displayen.
Bestel de Husky Barkoelkast | ECO | 218L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 866x520x865(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Husky ECO |
|---|---|
| Type | C2H-ECO-865-BK-NLHU |
| Bruto inhoud | 218 liter |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (58 g) |
| Klimaatklasse | ST |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Ja |
| Geluidsniveau | < 45 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,65 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 238 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,4 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 61 kg |
| Breedte | 866 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 865 mm |
Bestel de Husky Barkoelkast | ECO | 218L | Zwart | 0°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | 866x520x865(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | C2-865-BK |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


