Hendi Koelrooster | Rvs | ø320x20(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koelrooster | Rvs | ø320x20(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 594032 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI koelrooster voor taarten is een veelzijdig en praktisch hulpmiddel in de keuken, speciaal ontworpen om taarten snel en gelijkmatig af te koelen door ze het werkoppervlak te tillen. Dankzij de open structuur kan overtollige vochtigheid ontsnappen, wat bijdraagt aan een perfect afgewerkte cake.
Het rooster is vervaardigd hoogwaardig RVS en voorzien geïntegreerde poten voor stabiliteit. Naast het afkoelen taarten is het multifunctioneel inzetbaar: als ondergrond het decoreren taarten met glazuur of chocolade, als grillrooster of braadrooster om vet te laten weglopen, als beschermlaag voor werkbladen hete gerechten, of als stabiele basis voor siliconen bakvormen.
Bestel de HENDI Koelrooster | RVS | Ø320x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het rooster is vervaardigd hoogwaardig RVS en voorzien geïntegreerde poten voor stabiliteit. Naast het afkoelen taarten is het multifunctioneel inzetbaar: als ondergrond het decoreren taarten met glazuur of chocolade, als grillrooster of braadrooster om vet te laten weglopen, als beschermlaag voor werkbladen hete gerechten, of als stabiele basis voor siliconen bakvormen.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 0,18 kg |
| Diameter | 320 mm |
| Hoogte | 20 mm |
Bestel de HENDI Koelrooster | RVS | Ø320x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 594032 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


