Hendi Ijsuitschepbak | Profiline | Rvs | 5L | 360x250x80(h)mm
€24,99
€21,24
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsuitschepbak | Profiline | Rvs | 5L | 360x250x80(h)mm
OP VOORRAAD
€24,99
U bespaart €3,75 (15%)
€21,24 excl. btw
€25,70 incl. btw
Of €8,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 802052 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI ijsuitschepbak uit de ProfiLine is gemaakt hoogwaardig RVS met een dikte 0,8 mm. Dankzij de robuuste constructie en afgeronde hoeken is hij eenvoudig schoon te maken. Geschikt voor gebruik in koelkasten en vriezers.
Bestel de HENDI IJsuitschepbak | ProfiLine | RVS | 5L | 360x250x80(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 5 liter |
| Deksel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Hoogte | 80 mm |
Bestel de HENDI IJsuitschepbak | ProfiLine | RVS | 5L | 360x250x80(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 802052 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
