Hendi Ijsblokjesemmer | Barup | 10l | Kunststof | Dubbelwandig | Incl. Deksel | ø292x220(h)mm
€38,29
€32,55
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesemmer | Barup | 10l | Kunststof | Dubbelwandig | Incl. Deksel | ø292x220(h)mm
OP VOORRAAD
€38,29
U bespaart €5,74 (15%)
€32,55 excl. btw
€39,38 incl. btw
Of €13,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 594759 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesemmer uit de BarUp-serie HENDI is gemaakt dubbelwandig, hoogwaardig kunststof, voor optimale isolatie. De emmer is uitgevoerd in wit met zwart deksel voor een luxe uitstraling en heeft een inhoud 10 liter, maar is daarnaast ook beschikbaar als uitvoering met inhoud 5 liter.
De binnenemmer heeft een geperforeerde bodem en is uitneembaar, zodat lekwater eenvoudig wegloopt en kan worden verwijderd zonder de ijsblokjes uit de binnenemmer te hoeven halen, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, enkele productafbeeldingen zijn de uitvoering met inhoud 5 liter (artikelnr. HEN-594742). Dit betreft de uitvoering met inhoud 10 liter.
Bestel de HENDI IJsblokjesemmer | BarUp | 10L | Kunststof | Dubbelwandig | Incl. Deksel | Ø292x220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De binnenemmer heeft een geperforeerde bodem en is uitneembaar, zodat lekwater eenvoudig wegloopt en kan worden verwijderd zonder de ijsblokjes uit de binnenemmer te hoeven halen, voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, enkele productafbeeldingen zijn de uitvoering met inhoud 5 liter (artikelnr. HEN-594742). Dit betreft de uitvoering met inhoud 10 liter.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Bruto inhoud | 10 liter |
| Materiaal | Kunststof (polystyreen) |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Breedte | Ø 292 mm |
| Hoogte | 220 mm |
Bestel de HENDI IJsblokjesemmer | BarUp | 10L | Kunststof | Dubbelwandig | Incl. Deksel | Ø292x220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 594759 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


