Hendi Hawthorne Strainer | Barup | Rvs | 4 Pinnen | 150x115x18(h)mm
€5,49
€4,67
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Hawthorne Strainer | Barup | Rvs | 4 Pinnen | 150x115x18(h)mm
OP VOORRAAD
€5,49
U bespaart €0,82 (15%)
€4,67 excl. btw
€5,65 incl. btw
Of €1,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596692 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De BarUp Hawthorne strainer HENDI is een essentieel hulpmiddel voor iedere bartender. De platte, ronde vorm met 4 pinnen en de opgerolde spiraalveer zorgen ervoor dat de zeef stevig op shakers en cocktailglazen blijft zitten tijdens het schenken. De dichte spiraalveer filtert grondig stukjes ijs, fruit, kruiden en zelfs zaden uit de cocktail, zodat je moeiteloos gladde en perfect heldere drankjes creëert. De strainer kan met één hand worden gebruikt en is eenvoudig te demonteren voor reiniging. Gemaakt hoogwaardig RVS, vaatwasmachinebestendig en geschikt voor alle soorten shakers en cocktailglazen. Een professionele tool die zowel precisie als duurzaamheid biedt.
Bestel de HENDI Hawthorne Strainer | BarUp | RVS | 4 Pinnen | 150x115x18(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | 4 pinnen |
| Materiaal | RVS |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 18 mm |
Bestel de HENDI Hawthorne Strainer | BarUp | RVS | 4 Pinnen | 150x115x18(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596692 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


