Hendi Gn-bak | Budgetline | Rvs | 1/3 GN | Hoogte 20mm | 325x176x20(h)mm
€6,39
€5,43
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Gn-bak | Budgetline | Rvs | 1/3 GN | Hoogte 20mm | 325x176x20(h)mm | GN 1/3
OP VOORRAAD
€6,39
U bespaart €0,96 (15%)
€5,43 excl. btw
€6,57 incl. btw
Of €2,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 800409 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS GN-bak uit de BudgetLine HENDI heeft een formaat 1/3 GN met een hoogte 20 mm. Daarnaast is de GN-bak ook in andere hoogten beschikbaar, tot maximaal 200 mm.
De GN-bak is ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld buffetten, vitrines, ovens, bain-maries, chafing dishes, etc. en is extra licht door het dunne en tegelijk stevige RVS.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering met andere hoogte zijn.
Bestel de HENDI GN-Bak | BudgetLine | RVS | 1/3 GN | Hoogte 20mm | 325x176x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De GN-bak is ideaal voor gebruik in bijvoorbeeld buffetten, vitrines, ovens, bain-maries, chafing dishes, etc. en is extra licht door het dunne en tegelijk stevige RVS.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering met andere hoogte zijn.
Specificaties
| Serie | HENDI BudgetLine |
|---|---|
| GN-maat | 1/3 GN (325 x 176 mm) |
| Hoogte | 20 mm |
| Bruto inhoud | 0,8 liter |
| Handgrepen | Nee |
| Deksel | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbestendig | -40°C / 300°C |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
Bestel de HENDI GN-Bak | BudgetLine | RVS | 1/3 GN | Hoogte 20mm | 325x176x20(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 800409 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
