Hendi Glazenspoelborstel | Barup | Kunststof | 3-delig | Hoog Model |190x100x250(h)mm
€13,89
€11,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Glazenspoelborstel | Barup | Kunststof | 3-delig | Hoog Model |190x100x250(h)mm
OP VOORRAAD
€13,89
U bespaart €2,08 (15%)
€11,81 excl. btw
€14,29 incl. btw
Of €4,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 696040 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De glazenspoelborstel uit de BarUp-serie HENDI is een praktisch hulpmiddel om glazen snel en grondig te reinigen. De borstel is vervaardigd polypropylene en voorzien 3 nylon borstels, waarbij de middelste borstel iets hoger is voor beter reinigingseffect. De onderplaat is uitgerust met 4 zuignappen, waardoor de borstel stevig en veilig op het oppervlak blijft staan tijdens gebruik.
Bestel de HENDI Glazenspoelborstel | BarUp | Kunststof | 3-delig | Hoog model |190x100x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen, nylon) |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 250 mm |
Bestel de HENDI Glazenspoelborstel | BarUp | Kunststof | 3-delig | Hoog model |190x100x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 696040 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
