Hendi Flesopener | Barup | Rvs | Koperlook | 180x40x2(h)mm
€6,49
€5,52
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Flesopener | Barup | Rvs | Koperlook | 180x40x2(h)mm
OP VOORRAAD
€6,49
U bespaart €0,97 (15%)
€5,52 excl. btw
€6,67 incl. btw
Of €2,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596371 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De flesopener uit de BarUp-serie HENDI is een iconisch hulpmiddel, vooral geliefd flair bartending, en staat ook bekend als de “Speed Opener”. Dankzij de platte vorm ligt hij comfortabel in de hand en opent hij flessen met een mooie plop, terwijl hij extra grip biedt voor het uitvoeren trucs.
Deze flesopener is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en voorzien een verkoperd oppervlak met een gepolijste afwerking. Hij is niet vaatwasmachinebestendig en heeft twee handige functies: een standaard flesopener en een ring om trucs uit te voeren, schenkers uit flessen te halen of flessen uit het ijs te trekken.
Bestel de HENDI Flesopener | BarUp | RVS | Koperlook | 180x40x2(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze flesopener is vervaardigd uit hoogwaardig RVS en voorzien een verkoperd oppervlak met een gepolijste afwerking. Hij is niet vaatwasmachinebestendig en heeft twee handige functies: een standaard flesopener en een ring om trucs uit te voeren, schenkers uit flessen te halen of flessen uit het ijs te trekken.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Koperlook |
| Gewicht | 0,08 kg |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 2 mm |
Bestel de HENDI Flesopener | BarUp | RVS | Koperlook | 180x40x2(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596371 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
