Hendi Etagère/serveerstandaard | Verchroomd | 3x ø275mm | 290x290x440(h)mm
€37,19
€31,61
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Etagère/serveerstandaard | Verchroomd | 3x ø275mm | 290x290x440(h)mm
OP VOORRAAD
€37,19
U bespaart €5,58 (15%)
€31,61 excl. btw
€38,25 incl. btw
Of €12,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425473 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze standaard HENDI is ideaal voor het op een aantrekkelijke manier serveren of presenteren kleinere producten of gerechten, bijvoorbeeld een buffet of high tea.
De standaard is uitgevoerd in verchroomd staal met 3 niveaus voor borden of schotels maximaal Ø 275 mm en is voorzien antislipvoetjes voor stevigere plaatsing.
Bovendien is de standaard ook verkrijgbaar als uitvoering met 3 niveaus Ø 170 mm (artikelnr. HEN-425466), zodat er voor elke situatie een geschikte standaard of combinatie daarvan beschikbaar is!
Bestel de HENDI Etagère/Serveerstandaard | Verchroomd | 3x Ø275mm | 290x290x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De standaard is uitgevoerd in verchroomd staal met 3 niveaus voor borden of schotels maximaal Ø 275 mm en is voorzien antislipvoetjes voor stevigere plaatsing.
Bovendien is de standaard ook verkrijgbaar als uitvoering met 3 niveaus Ø 170 mm (artikelnr. HEN-425466), zodat er voor elke situatie een geschikte standaard of combinatie daarvan beschikbaar is!
Specificaties
| Capaciteit | 3x Ø 275 mm |
|---|---|
| Materiaal | Staal (verchroomd) |
| Gewicht | 0,7 kg |
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 290 mm |
| Hoogte | 440 mm |
Bestel de HENDI Etagère/Serveerstandaard | Verchroomd | 3x Ø275mm | 290x290x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425473 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

