Hendi Dienblad | Glasvezel | Zwart | Antislip | Stapelbaar | ø500x22(h)mm
€22,69
€19,29
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dienblad | Glasvezel | Zwart | Antislip | Stapelbaar | ø500x22(h)mm
OP VOORRAAD
€22,69
U bespaart €3,40 (15%)
€19,29 excl. btw
€23,34 incl. btw
Of €7,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 508787 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het ronde zwarte dienblad HENDI is vervaardigd uit glasvezelversterkt polyester en geschikt voor intensief gebruik. Het dienblad heeft een schokbestendige en breukvaste constructie, met een antisliprubberen oppervlak dat zowel op natte als droge oppervlakken effectief blijft. Hierdoor is het praktisch, duurzaam en veilig in gebruik.
Bestel de HENDI Dienblad | Glasvezel | Zwart | Antislip | Stapelbaar | Ø500x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Glasvezel |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Antislip | Ja |
| Opstaande rand | Ja |
| Onbreekbaar | Ja |
| Vochtbestendig | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Gewicht | 1,37 kg |
| Diameter | 500 mm |
| Hoogte | 22 mm |
Bestel de HENDI Dienblad | Glasvezel | Zwart | Antislip | Stapelbaar | Ø500x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 508787 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

