Hendi Deksel | Kunststof | ø300x110(h)mm
€8,79
€7,47
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Deksel | Kunststof | ø300x110(h)mm
OP VOORRAAD
€8,79
U bespaart €1,32 (15%)
€7,47 excl. btw
€9,04 incl. btw
Of €3,01 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 523834 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Hendi Deksel | Kunststof | ø300x110(h)mm van Hendi — professionele kwaliteit voor de horeca. Inclusief 12 maanden garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
Het HENDI deksel voor taartstandaard is speciaal bedoeld voor de HENDI draaibare taartstandaard (productnummer: 523827) en houdt gebak vers door het te beschermen tegen uitdrogen. Het deksel is perfect voor een elegante presentatie taarten en vormt samen met de draaibare taartstandaard het ideale duo. Het minimalistische en moderne ontwerp is vervaardigd transparant polystyreen en voorzien een uitgezogen handgreep voor eenvoudig gebruik.Let op, de afbeelding met de taartstandaard is ter illustratie; de standaard wordt afzonderlijk verkocht.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (polystyreen) |
|---|---|
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 0,26 kg |
| Diameter | 300 mm |
| Hoogte | 110 mm |
Bestel de HENDI Deksel | Kunststof | Ø300x110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 523834 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

