Hendi Deegkrat | En600x400 | Stapelbaar | 600x400x95(h)mm
€19,89
€16,91
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Deegkrat | En600x400 | Stapelbaar | 600x400x95(h)mm
OP VOORRAAD
€19,89
U bespaart €2,98 (15%)
€16,91 excl. btw
€20,46 incl. btw
Of €6,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 880913 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De deegkratten HENDI zijn gemaakt voedselveilig polyethyleen en zijn bovendien vaatwasmachinebestendig voor optimale hygiëne en voedselveiligheid.
Voor het afsluiten de kratten is een bijbehorend deksel verkrijgbaar (artikelnr. HEN-880968). De kratten zijn zowel met als zonder deksel stevig stapelbaar.
Door de deegkratten door middel stapeling of deksels af te sluiten wordt de versheid het deeg behouden en blijft de continuïteit het rijsproces optimaal!
De deegkratten zijn verkrijgbaar in 3 verschillende hoogten, namelijk 75, 95 en 130 mm hoog. Dit betreft de uitvoering 95 mm hoog.
Bestel de HENDI Deegkrat | EN600x400 | Stapelbaar | 600x400x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor het afsluiten de kratten is een bijbehorend deksel verkrijgbaar (artikelnr. HEN-880968). De kratten zijn zowel met als zonder deksel stevig stapelbaar.
Door de deegkratten door middel stapeling of deksels af te sluiten wordt de versheid het deeg behouden en blijft de continuïteit het rijsproces optimaal!
De deegkratten zijn verkrijgbaar in 3 verschillende hoogten, namelijk 75, 95 en 130 mm hoog. Dit betreft de uitvoering 95 mm hoog.
Specificaties
| Uitvoering | Euronorm /bakerynorm (EN600x400) |
|---|---|
| Bruto inhoud | 18 liter |
| Materiaal | Polyethyleen (voedselveilig) |
| Gewicht | 1,13 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 95 mm |
Bestel de HENDI Deegkrat | EN600x400 | Stapelbaar | 600x400x95(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 880913 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


