Hendi Chafing Dish | Kitchenline | Rvs | 3.5l | ø390x270(h)mm
€52,50
€44,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Kitchenline | Rvs | 3.5l | ø390x270(h)mm
OP VOORRAAD
€52,50
U bespaart €7,88 (15%)
€44,63 excl. btw
€54,00 incl. btw
Of €18,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 470619 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze chafing dish uit de KitchenLine HENDI is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Deze uitvoering is door het ronde ontwerp zeer geschikt voor soepen en sauzen en heeft een inhoud 3,5 liter.
De chafing dish is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en heeft een glazen deksel, zodat de inhoud ook met gesloten deksel goed zichtbaar is.
Bestel de HENDI Chafing Dish | KitchenLine | RVS | 3.5L | Ø390x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De chafing dish is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en heeft een glazen deksel, zodat de inhoud ook met gesloten deksel goed zichtbaar is.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | Ca. 3,5 liter |
| Materiaal | RVS 18/0 |
| Bijgesloten | Brandpastahouder |
| Gewicht | 2,77 kg |
| Breedte | Ø 390 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | KitchenLine | RVS | 3.5L | Ø390x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 470619 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
