Hendi Chafing Dish | Economy | Rvs | 1/2 GN (4.5l) | 385x295x310(h)mm
€59,39
€50,48
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Economy | Rvs | 1/2 GN (4.5l) | 385x295x310(h)mm | GN 1/2
OP VOORRAAD
€59,39
U bespaart €8,91 (15%)
€50,48 excl. btw
€61,08 incl. btw
Of €20,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 475201 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze voordelige ECONOMY chafing dish uit de KitchenLine HENDI is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Deze uitvoering in 1/2 GN-formaat heeft een 65 mm diepe voedselpan met een inhoud ca. 4,5 liter.
Het losse deksel is uitgevoerd met hoogglans gepolijste afwerking en kan met de speciale beugel open vast worden gezet voor optimaal gebruiksgemak. De brandpastahouder is vrij te plaatsen over de volledige breedte, voor optimale gebruiksgemak.
De chafing dish past perfect de andere ECONOMY uitvoeringen de HENDI KitchenLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Bestel de HENDI Chafing Dish | ECONOMY | RVS | 1/2 GN (4.5L) | 385x295x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het losse deksel is uitgevoerd met hoogglans gepolijste afwerking en kan met de speciale beugel open vast worden gezet voor optimaal gebruiksgemak. De brandpastahouder is vrij te plaatsen over de volledige breedte, voor optimale gebruiksgemak.
De chafing dish past perfect de andere ECONOMY uitvoeringen de HENDI KitchenLine chafing dishes, zodat er eenvoudig een volledig buffet kan worden ingericht in verschillende formaten met matchend design.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Type | KitchenLine ECONOMY |
| Bruto inhoud | Ca. 4,5 liter |
| Capaciteit | 1/2 GN (65 mm hoog) |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Brandpastahouder |
| Gewicht | 2,54 kg |
| Breedte | 385 mm |
| Diepte | 295 mm |
| Hoogte | 310 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | ECONOMY | RVS | 1/2 GN (4.5L) | 385x295x310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 475201 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


