Hendi Chafing Dish | Buffet Supreme | Rvs | 1/1 GN (9l) | Rolltop Deksel | 590x340x400(h)mm
€129,50
€110,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Buffet Supreme | Rvs | 1/1 GN (9l) | Rolltop Deksel | 590x340x400(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€129,50
U bespaart €19,43 (15%)
€110,08 excl. btw
€133,19 incl. btw
Of €44,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 470206 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De hoogwaardige BUFFET SUPREME chafing dish met rolltop deksel HENDI is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering. Door het gebruik hoge kwaliteit materialen en fraaie hoogglans afwerking zorgen deze chafing dishes voor een optimale presentatie en luxe uitstraling elk gerecht.
Deze uitvoering in 1/1 GN-formaat heeft een 65 mm diepe voedselpan met een inhoud ca. 9 liter. Het deksel heeft een praktisch rolltop systeem, waarbij het deksel wegschuift in de kap.
Bovendien heeft de BUFFET SUPREME een waterpan met speciale bevestigingsbouten die geschikt zijn voor het bijpassende HENDI elektrische verwarmingselement (artikelnr. HEN-809709). Maar ook het universele elektrische verwarmingselement HENDI (artikelnr. HEN-809600) is voor deze chafing dish geschikt, zodat de brandpastaverwarming op verschillende manieren eenvoudig kan worden vervangen door elektrische verwarming!
Bestel de HENDI Chafing Dish | BUFFET SUPREME | RVS | 1/1 GN (9L) | Rolltop Deksel | 590x340x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering in 1/1 GN-formaat heeft een 65 mm diepe voedselpan met een inhoud ca. 9 liter. Het deksel heeft een praktisch rolltop systeem, waarbij het deksel wegschuift in de kap.
Bovendien heeft de BUFFET SUPREME een waterpan met speciale bevestigingsbouten die geschikt zijn voor het bijpassende HENDI elektrische verwarmingselement (artikelnr. HEN-809709). Maar ook het universele elektrische verwarmingselement HENDI (artikelnr. HEN-809600) is voor deze chafing dish geschikt, zodat de brandpastaverwarming op verschillende manieren eenvoudig kan worden vervangen door elektrische verwarming!
Specificaties
| Type | BUFFET SUPREME |
|---|---|
| Uitvoering | Rolltop |
| Bruto inhoud | Ca. 9 liter |
| Capaciteit | 1/1 GN (65 mm hoog) |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Brandpastahouders |
| Gewicht | 5,81 kg |
| Breedte | 590 mm |
| Diepte | 340 mm |
| Hoogte | 400 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | BUFFET SUPREME | RVS | 1/1 GN (9L) | Rolltop Deksel | 590x340x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 470206 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
