Hendi Bierglazenhouder | Barup | Kunststof | Zwart | 12 Vakken | ø315x35(h)mm
€9,19
€7,81
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bierglazenhouder | Barup | Kunststof | Zwart | 12 Vakken | ø315x35(h)mm
OP VOORRAAD
€9,19
U bespaart €1,38 (15%)
€7,81 excl. btw
€9,45 incl. btw
Of €3,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 696217 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De bierglazenhouder uit de BarUp serie HENDI biedt 12 vakken met een diameter 55 mm, zodat je glazen efficiënt kunt opbergen en vervoeren in drukke horecaomgevingen. De houder is gemaakt hoogwaardig ABS en is vaatwasmachinebestendig, waardoor schoonmaken snel en hygiënisch gaat.
Bestel de HENDI Bierglazenhouder | BarUp | Kunststof | Zwart | 12 Vakken | Ø315x35(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 12 vakken |
| Materiaal | Kunststof (acrylonitril-butadieen-styreen) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Gewicht | 0,25 kg |
| Diameter | 315 mm |
| Hoogte | 35 mm |
Bestel de HENDI Bierglazenhouder | BarUp | Kunststof | Zwart | 12 Vakken | Ø315x35(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 696217 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Gastronoble
