Hendi Bakmat | Siliconen | Antiaanbak | 530x325mm
€20,59
€17,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bakmat | Siliconen | Antiaanbak | 530x325mm
OP VOORRAAD
€20,59
U bespaart €3,09 (15%)
€17,50 excl. btw
€21,18 incl. btw
Of €7,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 677810 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI bakmat antiaanbaksiliconen is een onmisbare accessoire in de keuken, die het bakken en bereiden gerechten aanzienlijk vergemakkelijkt. De mat is gemaakt antiaanbaksiliconen en biedt eenvoudig en comfortabel gebruik. Dankzij de hittebestendigheid −40°C tot 250°C is hij geschikt voor gebruik in de vriezer, oven en magnetron en kan hij gemakkelijk worden schoongemaakt.
Bestel de HENDI Bakmat | Siliconen | Antiaanbak | 530x325mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Siliconen |
|---|---|
| Gewicht | 0,15 kg |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 325 mm |
Bestel de HENDI Bakmat | Siliconen | Antiaanbak | 530x325mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 677810 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

