Hendi Aanzetstaal | Rvs | Zwart | Haccp | Lengte 350mm
€9,29
€7,90
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Aanzetstaal | Rvs | Zwart | Haccp | Lengte 350mm
OP VOORRAAD
€9,29
U bespaart €1,39 (15%)
€7,90 excl. btw
€9,55 incl. btw
Of €3,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 781418 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit aanzetstaal HENDI is gemaakt hoogwaardig RVS met een ergonomisch handvat polypropyleen kunststof in zwart, volgens HACCP richtlijnen.
Bestel de HENDI Aanzetstaal | RVS | Zwart | HACCP | Lengte 350mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Aanzetstaal |
|---|---|
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 230 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 130 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 350 mm |
Bestel de HENDI Aanzetstaal | RVS | Zwart | HACCP | Lengte 350mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 781418 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
