Hendi Aanzetstaal | Profiline | Rvs | Zwart | Lengte 450mm
€44,29
€37,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Aanzetstaal | Profiline | Rvs | Zwart | Lengte 450mm
OP VOORRAAD
€44,29
U bespaart €6,64 (15%)
€37,65 excl. btw
€45,55 incl. btw
Of €15,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 844403 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het diamant gecoate aanzetstaal HENDI maakt het slijpen messen eenvoudiger dan ooit. Met slechts enkele halen is jouw mes weer vlijmscherp en klaar voor gebruik. Het ergonomische handvat met geïntegreerde ophangring zorgt voor een veilige en comfortabele grip, zelfs intensief gebruik. Dit aanzetstaal is de keuze professionals die enkel het beste eisen in hun keuken.
Bestel de HENDI Aanzetstaal | ProfiLine | RVS | Zwart | Lengte 450mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Type | Aanzetstaal |
| Lemmet | RVS |
| Lemmetlengte | 310 mm |
| Heft | Kunststof (polypropyleen) |
| Heftlengte | 135 mm |
| Kleur(en) | Zwart |
| Aantal | 1 |
| Lengte | 450 mm |
Bestel de HENDI Aanzetstaal | ProfiLine | RVS | Zwart | Lengte 450mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 844403 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
