Diverso by Diamond Salamander Toaster | 2 Niveaus | Elektrisch | 3.6kw (230v) | Warmhoudplateau | 532x255x365(h)mm
€272,00
€204,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Salamander Toaster | 2 Niveaus | Elektrisch | 3.6kw (230v) | Warmhoudplateau | 532x255x365(h)mm | 3.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€272,00
U bespaart €68,00 (25%)
€204,00 excl. btw
€246,84 incl. btw
Of €82,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-GMRP-PM-2EME |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische salamandertoaster met 2 niveaus Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met effectieve elektrische verhitting om efficiënt brood te roosteren, tosti's te maken of andere gerechten te gratineren, toasten, glaceren, grillen of ontdooien.
Effectieve VerhittingDe salamander heeft elektrische verhitting met gepantserde verhittingselementen boven, tussen de 2 niveaus en onder, voor optimale en gelijkmatige verhitting 2 kanten op beide niveaus. Bediening is daarbij heel eenvoudig door middel onafhankelijke in-/uitschakeling per verhittingselement en de tot 15 min. instelbare timer met hittebestendige draaiknop.
Praktische ConstructieDe salamandertoaster heeft een uitneembaar rooster per niveau en een handig plateau bovenop om producten of gerechten op warm te houden door gebruik te maken de restwarmte het apparaat. En onderaan heeft de toaster een uitneembare opvanglade, waar bijvoorbeeld kruimels en vet in worden opgevangen, voor makkelijker schoonmaken.
Het apparaat is gemaakt robuust RVS met geborstelde afwerking en staat op rubberen voeten, zodat de salamander niet zomaar kan verschuiven. De verhittingselementen zijn voorzien bescherming aan de voorkant, wat samen met het geïsoleerde bedieningspaneel en de inklapbare handgrepen de interne roosters voor extra gebruikscomfort en veiligheid zorgt!
Bestel de Diverso by Diamond Salamander Toaster | 2 Niveaus | Elektrisch | 3.6kW (230V) | Warmhoudplateau | 532x255x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve VerhittingDe salamander heeft elektrische verhitting met gepantserde verhittingselementen boven, tussen de 2 niveaus en onder, voor optimale en gelijkmatige verhitting 2 kanten op beide niveaus. Bediening is daarbij heel eenvoudig door middel onafhankelijke in-/uitschakeling per verhittingselement en de tot 15 min. instelbare timer met hittebestendige draaiknop.
Praktische ConstructieDe salamandertoaster heeft een uitneembaar rooster per niveau en een handig plateau bovenop om producten of gerechten op warm te houden door gebruik te maken de restwarmte het apparaat. En onderaan heeft de toaster een uitneembare opvanglade, waar bijvoorbeeld kruimels en vet in worden opgevangen, voor makkelijker schoonmaken.
Het apparaat is gemaakt robuust RVS met geborstelde afwerking en staat op rubberen voeten, zodat de salamander niet zomaar kan verschuiven. De verhittingselementen zijn voorzien bescherming aan de voorkant, wat samen met het geïsoleerde bedieningspaneel en de inklapbare handgrepen de interne roosters voor extra gebruikscomfort en veiligheid zorgt!
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Bakkamer | B 380 x D 250 x H 80 mm |
| Aantal niveaus | 2 |
| Bediening | Analoog |
| Timer | ≤ 15 min. |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Vermogen | 3,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9 kg |
| Breedte | 532 mm |
| Diepte | 255 mm |
| Hoogte | 365 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Salamander Toaster | 2 Niveaus | Elektrisch | 3.6kW (230V) | Warmhoudplateau | 532x255x365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-GMRP-PM-2EME |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



