Hendi Neutrale Vitrine | 75l | Rvs/zwart | 4 Niveaus | Zelfbediening | 415x390x716(h)mm
€340,00
€289,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Neutrale Vitrine | 75l | Rvs/zwart | 4 Niveaus | Zelfbediening | 415x390x716(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€340,00
U bespaart €51,00 (15%)
€289,00 excl. btw
€349,69 incl. btw
Of €116,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233092 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI neutrale vitrine met meerdere schappen heeft een strak en professioneel ontwerp en is ideaal voor het presenteren zelfbedieningsproducten die geen gekoelde opslag vereisen. De behuizing hoogwaardig RVS is gecombineerd met gehard veiligheidsglas, wat zorgt voor een duurzame constructie en een nette, professionele uitstraling. De LED-verlichting aan de bovenzijde zorgt ervoor dat de inhoud goed zichtbaar is.
Optimale PresentatieDe vitrine is voorzien 3 verstelbare, licht hellende glazen schappen die zorgen voor een overzichtelijke en toegankelijke presentatie. Dankzij 8 schapinstellingen met een tussenruimte 45 mm is de indeling flexibel aan te passen. De verschillende schapafmetingen maken het mogelijk om uiteenlopende producten netjes te etaleren, terwijl de zwartgeverfde stalen bodem en bovenzijde het strakke design versterken.
Praktisch GebruikDe vitrine heeft geen glas aan de voorkant, wat snelle en eenvoudige zelfbediening mogelijk maakt. Aan de achterzijde is de vitrine uitgerust met een magnetische, rechts scharnierende glazen deur voor gemakkelijk bijvullen. Een praktische bodemuitsparing biedt extra opbergruimte en de vitrine staat stabiel op 4 rubberen, niet-verstelbare poten. Hierdoor is deze neutrale vitrine zeer geschikt voor gebruik in tankstations, kleine winkels, kantoorkeukens en kantines.
Bestel de HENDI Neutrale Vitrine | 75L | RVS/Zwart | 4 Niveaus | Zelfbediening | 415x390x716(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale PresentatieDe vitrine is voorzien 3 verstelbare, licht hellende glazen schappen die zorgen voor een overzichtelijke en toegankelijke presentatie. Dankzij 8 schapinstellingen met een tussenruimte 45 mm is de indeling flexibel aan te passen. De verschillende schapafmetingen maken het mogelijk om uiteenlopende producten netjes te etaleren, terwijl de zwartgeverfde stalen bodem en bovenzijde het strakke design versterken.
Praktisch GebruikDe vitrine heeft geen glas aan de voorkant, wat snelle en eenvoudige zelfbediening mogelijk maakt. Aan de achterzijde is de vitrine uitgerust met een magnetische, rechts scharnierende glazen deur voor gemakkelijk bijvullen. Een praktische bodemuitsparing biedt extra opbergruimte en de vitrine staat stabiel op 4 rubberen, niet-verstelbare poten. Hierdoor is deze neutrale vitrine zeer geschikt voor gebruik in tankstations, kleine winkels, kantoorkeukens en kantines.
Specificaties
| Materiaal | Gehard glas, RVS |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Bruto inhoud | 75 liter |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Verwarming | Nee |
| Koeling | Nee |
| Voorruit | Open |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Draaideur (glas) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,002 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 19,8 kg |
| Breedte | 415 mm |
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 716 mm |
Bestel de HENDI Neutrale Vitrine | 75L | RVS/Zwart | 4 Niveaus | Zelfbediening | 415x390x716(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233092 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


