Diamond Afruimtafel | Standard Line Evo | Rvs | Afvalverwerkingsgat | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1600 | Zelfmontage
€529,00
€396,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Afruimtafel | Standard Line Evo | Rvs | Afvalverwerkingsgat | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1600 | Zelfmontage
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€529,00
U bespaart €132,25 (25%)
€396,75 excl. btw
€480,07 incl. btw
Of €160,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TS1070-ST5 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond STANDARD LINE EVO afruimtafels zijn ontworpen voor intensief professioneel gebruik in elke keuken. De robuuste RVS constructie biedt een sterke betrouwbare werkplek, terwijl de flatpack verpakking en eenvoudige montage deze tafels ook zeer geschikt maken voor moeilijk toegankelijke ruimtes.
Het geluiddempende en versterkte werkblad in hoogwaardig RVS (AISI 304) is uitgevoerd met een ronde afvalopening, welke is voorzien PVC-bescherming voor optimaal veilig, comfortabel én hygiënisch gebruik. En het onderstel is vervaardigd uit robuust RVS (AISI 430), waarbij de RVS stelpoten zorgen dat de tafels stabiel staan en eenvoudig in hoogte verstelbaar zijn tussen 850 en 880 mm. Voor optimaal werkgemak heeft Diamond daarnaast diverse bijpassende verrijdbare afvalbakken beschikbaar, welke precies onder het afvalverwerkingsgat kunnen worden geplaatst.
Om de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de afruimtafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO serie zijn bovendien diverse formaten werktafels, spoeltafels en werkbanken met diverse indelingen laden en deuren beschikbaar, zodat probleemloos een volledige professionele werkruimte of keukeninrichting kan worden samengesteld.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Bestel de Diamond Afruimtafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Afvalverwerkingsgat | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1600 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het geluiddempende en versterkte werkblad in hoogwaardig RVS (AISI 304) is uitgevoerd met een ronde afvalopening, welke is voorzien PVC-bescherming voor optimaal veilig, comfortabel én hygiënisch gebruik. En het onderstel is vervaardigd uit robuust RVS (AISI 430), waarbij de RVS stelpoten zorgen dat de tafels stabiel staan en eenvoudig in hoogte verstelbaar zijn tussen 850 en 880 mm. Voor optimaal werkgemak heeft Diamond daarnaast diverse bijpassende verrijdbare afvalbakken beschikbaar, welke precies onder het afvalverwerkingsgat kunnen worden geplaatst.
Om de tafels nog verder naar wens te kunnen aanpassen, is een bijpassend wielenset beschikbaar en kunnen de afruimtafels ook worden uitgebreid met verschillende soorten ladensets. En binnen de Diamond STANDARD LINE EVO serie zijn bovendien diverse formaten werktafels, spoeltafels en werkbanken met diverse indelingen laden en deuren beschikbaar, zodat probleemloos een volledige professionele werkruimte of keukeninrichting kan worden samengesteld.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en betreft één de verschillende beschikbare formaten.
Specificaties
| Serie | Diamond STANDARD LINE EVO |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-304 (werkblad), RVS AISI-430 (onderstel) |
| Breedte(n) | 1000 - 1600 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 865 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Onderkast | Nee |
| Laden | Optie |
| Bodemschap | Nee |
| Afvalverwerkingsgat | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Optie |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 44 - 62 kg |
Bestel de Diamond Afruimtafel | STANDARD LINE EVO | RVS | Afvalverwerkingsgat | Bodemschap | Diepte 700 | Hoogte 865 | Breedte 1000-1600 | Zelfmontage eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TS1070-ST5 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

