Diamond Hoekwerkbank | Standard Line Evo | Rvs | Draaideur | Achteropstand | 1000x1000x865/965(h)mm
€1.917,00
€1.437,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Hoekwerkbank | Standard Line Evo | Rvs | Draaideur | Achteropstand | 1000x1000x865/965(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.917,00
U bespaart €479,25 (25%)
€1.437,75 excl. btw
€1.739,68 incl. btw
Of €579,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TAN100D-SA9 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond STANDARD LINE EVO werkbanken combineren een robuust werkblad met praktische opbergruimte, ideaal voor professioneel keukengebruik. Het geluiddempende en versterkte werkblad hoogwaardig RVS (AISI 304) biedt een stabiele en duurzame werkplek, geschikt voor intensieve dagelijkse belasting, en de rechte achteropstand 100 mm hoog zorgt dat er niet zomaar iets achter kan vallen, voor optimale keukenhygiëne.
Deze speciale hoekwerkbank is ontworpen om een doorlopende hoekopstelling werkbanken met achteropstand te creëren en sluit aan de zijkanten precies aan op de STANDARD LINE EVO werktafels en werkbanken met diepte 700 mm. Daarbij zorgt de rechte achteropstand 100 mm hoog aan 2 kanten dat de opstelling in een hoek 90° perfect doorloopt.
De verdere behuizing is uitgevoerd in robuust RVS (AISI 430) en voorzien een dubbelwandige draaideur, met daarachter een verstelbaar tussenschap voor flexibele indeling. En dankzij de RVS stelpoten is daarbij een stabiele opstelling gegarandeerd, waarbij deze kunnen worden versteld voor een werkhoogte 850 - 880 mm.
De werkbanken worden gemonteerd geleverd, met alleen de poten los bijgesloten voor praktisch transport en eenvoudige plaatsing. Binnen de Diamond STANDARD LINE EVO serie zijn bovendien diverse formaten en indelingen werktafels, spoeltafels en werkbanken beschikbaar, zodat probleemloos een volledige professionele werkruimte of keukeninrichting kan worden samengesteld.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een vergelijkbaar model in afwijkend formaat zijn.
Bestel de Diamond Hoekwerkbank | STANDARD LINE EVO | RVS | Draaideur | Achteropstand | 1000x1000x865/965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze speciale hoekwerkbank is ontworpen om een doorlopende hoekopstelling werkbanken met achteropstand te creëren en sluit aan de zijkanten precies aan op de STANDARD LINE EVO werktafels en werkbanken met diepte 700 mm. Daarbij zorgt de rechte achteropstand 100 mm hoog aan 2 kanten dat de opstelling in een hoek 90° perfect doorloopt.
De verdere behuizing is uitgevoerd in robuust RVS (AISI 430) en voorzien een dubbelwandige draaideur, met daarachter een verstelbaar tussenschap voor flexibele indeling. En dankzij de RVS stelpoten is daarbij een stabiele opstelling gegarandeerd, waarbij deze kunnen worden versteld voor een werkhoogte 850 - 880 mm.
De werkbanken worden gemonteerd geleverd, met alleen de poten los bijgesloten voor praktisch transport en eenvoudige plaatsing. Binnen de Diamond STANDARD LINE EVO serie zijn bovendien diverse formaten en indelingen werktafels, spoeltafels en werkbanken beschikbaar, zodat probleemloos een volledige professionele werkruimte of keukeninrichting kan worden samengesteld.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een vergelijkbaar model in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Serie | Diamond STANDARD LINE EVO |
|---|---|
| Type | TAN100D-SA9 |
| Uitvoering | Hoekwerkbank |
| Materiaal | RVS AISI-304 (werkblad), RVS AISI-430 (onderstel) |
| Breedte(n) | 700 / 1000 mm |
| Diepte | 700 / 1000 mm |
| Hoogte | 865 / 965 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Draaideur |
| Laden | Nee |
| Schappen | 1 |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd (m.u.v. poten) |
| Gewicht | 80 kg |
Bestel de Diamond Hoekwerkbank | STANDARD LINE EVO | RVS | Draaideur | Achteropstand | 1000x1000x865/965(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TAN100D-SA9 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



