Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch (quartz Infrarood) | 1.8kw (230v) | Incl. 3 Tostiklemmen | 525x305x325(h)mm
€252,00
€189,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch (quartz Infrarood) | 1.8kw (230v) | Incl. 3 Tostiklemmen | 525x305x325(h)mm | 1.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€252,00
U bespaart €63,00 (25%)
€189,00 excl. btw
€228,69 incl. btw
Of €76,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | RLB3-3G-EXPO |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele salamandertoaster met 1 niveau Diverso by Diamond wordt geleverd inclusief 3 tostiklemmen en combineert een zeer voordelige prijs met hoogwaardige Quartz-infraroodverhitting om snel en efficiënt tosti's te maken, brood te roosteren of andere gerechten te gratineren, toasten, glaceren, grillen of ontdooien.
Efficiënte VerhittingDe salamander heeft elektrische verhitting in de vorm Quartz-infrarood, waarbij zowel onder als boven 2 elementen zijn geplaatst (4 in totaal), voor optimale en gelijkmatige verhitting 2 kanten. Bediening is daarbij super eenvoudig door middel de timer met de hittebestendige draaiknop. De timer is gekoppeld aan het controlelampje en is instelbaar tot 15 min., maar heeft ook een continu-stand.
Praktische ConstructieHet apparaat is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en staat op stevige kunststof poten. De verhittingselementen zijn voorzien beschermingsroosters, voor optimale veiligheid, en onder de bodemelementen heeft de toaster een uitneembare opvanglade, waar bijvoorbeeld kruimels en vet in worden opgevangen, voor makkelijker schoonmaken!
Bestel de Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch (Quartz Infrarood) | 1.8kW (230V) | Incl. 3 Tostiklemmen | 525x305x325(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte VerhittingDe salamander heeft elektrische verhitting in de vorm Quartz-infrarood, waarbij zowel onder als boven 2 elementen zijn geplaatst (4 in totaal), voor optimale en gelijkmatige verhitting 2 kanten. Bediening is daarbij super eenvoudig door middel de timer met de hittebestendige draaiknop. De timer is gekoppeld aan het controlelampje en is instelbaar tot 15 min., maar heeft ook een continu-stand.
Praktische ConstructieHet apparaat is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en staat op stevige kunststof poten. De verhittingselementen zijn voorzien beschermingsroosters, voor optimale veiligheid, en onder de bodemelementen heeft de toaster een uitneembare opvanglade, waar bijvoorbeeld kruimels en vet in worden opgevangen, voor makkelijker schoonmaken!
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch (Quartz-infrarood) |
|---|---|
| Bakkamer | B 380 x D 250 x H 63 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Timer | ≤ 15 min. / continu |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Bijgesloten | 3 tostiklemmen |
| Vermogen | 1,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Breedte | 525 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Hoogte | 325 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch (Quartz Infrarood) | 1.8kW (230V) | Incl. 3 Tostiklemmen | 525x305x325(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | RLB3-3G-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Diamond
Toaster 6 Tangen Quartz
-25% KORTING
Diamond





