Saro Koelkast | Gtk | 1065l | Zwart/wit | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1600x610x1973(h)mm
€2.360,00
€1.534,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelkast | Gtk | 1065l | Zwart/wit | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1600x610x1973(h)mm | 1510x480x1497(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.360,00
U bespaart €826,00 (35%)
€1.534,00 excl. btw
€1.856,14 incl. btw
Of €618,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 453-1019 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast uit de GTK-serie Saro biedt ruime capaciteit en optimale presentatie, waarbij het verlichte paneel bovenaan ruimte biedt voor bijvoorbeeld afbeeldingen, logo's of productinformatie om extra aandacht op de inhoud te vestigen.
Effectieve KoelingDe koelkast heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, een temperatuurbereik +1°C/+10°C, praktische digitale bediening met helder display en automatische ontdooiing. Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Aantrekkelijke PresentatieDe behuizing de koelkast is uitgevoerd in robuust staal met hoogwaardige witte poedercoating aan de zijkanten, front in zwart kunststof en interieur in witgelakt aluminium. Om de inhoud optimaal onder de aandacht te brengen, is het interieur voorzien viervoudige LED-verlichting met aparte schakeling.
Praktische ConstructieDe roosters zijn per deur naar wens in hoogte verstelbaar, voor bijzonder flexibele inrichting, en de zelfsluitende deuren zorgen voor beter temperatuurbehoud zelfbedieningstoepassing. De koelkast is bovendien voorzien 8 stevige zwenkwielen, waarvan 4 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, terwijl het niet onbedoeld kan verrijden!
Bestel de Saro Koelkast | GTK | 1065L | Zwart/Wit | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1600x610x1973(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingDe koelkast heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, een temperatuurbereik +1°C/+10°C, praktische digitale bediening met helder display en automatische ontdooiing. Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Aantrekkelijke PresentatieDe behuizing de koelkast is uitgevoerd in robuust staal met hoogwaardige witte poedercoating aan de zijkanten, front in zwart kunststof en interieur in witgelakt aluminium. Om de inhoud optimaal onder de aandacht te brengen, is het interieur voorzien viervoudige LED-verlichting met aparte schakeling.
Praktische ConstructieDe roosters zijn per deur naar wens in hoogte verstelbaar, voor bijzonder flexibele inrichting, en de zelfsluitende deuren zorgen voor beter temperatuurbehoud zelfbedieningstoepassing. De koelkast is bovendien voorzien 8 stevige zwenkwielen, waarvan 4 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, terwijl het niet onbedoeld kan verrijden!
Specificaties
| Serie | Saro GTK |
|---|---|
| Type | GTK 1065 |
| Bruto inhoud | 1065 liter |
| Binnenafmetingen | B 1510 x D 480 x H 1497 mm |
| Materiaal | Staal (behuizing), kunststof (front, deurframes), aluminium (interieur) |
| Kleur / afwerking | Zwart (front), wit (behuizing, interieur) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 (135 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 12 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 521/466 x 378 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 58 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 6,85 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2500 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 32,5 |
| Aansluitwaarde | 0,56 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 157 kg |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 1973 mm |
Bestel de Saro Koelkast | GTK | 1065L | Zwart/Wit | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1600x610x1973(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 453-1019 |
| EAN / Barcode | 4017337067039 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




