Saro Drop-in Koelvitrine | Irene | 115l | Rvs/zwart | 0°c/+12°c | Geforceerd | 3 Niveaus | 702x575x696(h)mm
€1.469,00
€954,85
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Drop-in Koelvitrine | Irene | 115l | Rvs/zwart | 0°c/+12°c | Geforceerd | 3 Niveaus | 702x575x696(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.469,00
U bespaart €514,15 (35%)
€954,85 excl. btw
€1.155,37 incl. btw
Of €385,12 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-3265 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De unieke IRENE drop-in koelvitrines met gebogen voorruit Saro zijn zo ontworpen dat de behuizing met koelmotor uit het zicht kan worden ingebouwd, voor een strakke en moderne inrichting. De vitrines hebben verder een behuizing in geborsteld RVS met zwarte afwerking rond het dubbelglas, wat voor een luxe uitstraling zorgt. Bovendien zijn de IRENE inbouwkoelvitrines in 3 verschillende formaten verkrijgbaar, zodat voor diverse situaties een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
Aantrekkelijke PresentatieDe binnenruimte de koelvitrine is flexibel in te delen door de 2 verstelbare verchroomde roosters, waarmee in totaal (inclusief de bodem) 3 niveaus beschikbaar zijn om producten aantrekkelijk te presenteren. De geëtaleerde producten zijn optimaal zichtbaar door het grote glasoppervlak aan alle kanten en de interne LED-verlichting, om impulsaankopen extra te stimuleren.
Krachtige KoelingDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+12°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe koelvitrine is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Comfortabel GebruikVia de soepel glijdende schuifdeuren aan de achterkant is de inhoud de Saro IRENE inbouwkoelvitrines eenvoudig toegankelijk, zodat klanten bedienen en bijvullen geen enkel probleem is. En de vlakke bovenkant maakt het bedienen klanten nog extra praktisch, maar kan bijvoorbeeld ook worden gebruikt als aanvullende ruimte voor het plaatsen extra producten!
Bestel de Saro Drop-In Koelvitrine | IRENE | 115L | RVS/Zwart | 0°C/+12°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 702x575x696(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDe binnenruimte de koelvitrine is flexibel in te delen door de 2 verstelbare verchroomde roosters, waarmee in totaal (inclusief de bodem) 3 niveaus beschikbaar zijn om producten aantrekkelijk te presenteren. De geëtaleerde producten zijn optimaal zichtbaar door het grote glasoppervlak aan alle kanten en de interne LED-verlichting, om impulsaankopen extra te stimuleren.
Krachtige KoelingDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+12°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Zuinig & VerantwoordDe koelvitrine is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Comfortabel GebruikVia de soepel glijdende schuifdeuren aan de achterkant is de inhoud de Saro IRENE inbouwkoelvitrines eenvoudig toegankelijk, zodat klanten bedienen en bijvullen geen enkel probleem is. En de vlakke bovenkant maakt het bedienen klanten nog extra praktisch, maar kan bijvoorbeeld ook worden gebruikt als aanvullende ruimte voor het plaatsen extra producten!
Specificaties
| Serie | Saro IRENE |
|---|---|
| Type | IRENE 120BI |
| Uitvoering | Inbouwmodel |
| Bruto inhoud | 115 liter |
| Binnenafmetingen | B 640 x H 410 mm |
| Materiaal | RVS, dubbelglas |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +12°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Niveaus | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 640 x 327/360 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Schuifdeuren (achter) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,9 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1422 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,24 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 702 mm |
| Diepte | 575 mm |
| Hoogte | 696 mm |
Bestel de Saro Drop-In Koelvitrine | IRENE | 115L | RVS/Zwart | 0°C/+12°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 702x575x696(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-3265 |
| EAN / Barcode | 4017337069057 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



