Saro Barkoelkast | Bc-serie | 350l | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1 Draaideur + 2 Laden | 1462x513x860(h)mm
€2.520,00
€1.638,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Barkoelkast | Bc-serie | 350l | Zwart | +2°c/+8°c | Geforceerd | 1 Draaideur + 2 Laden | 1462x513x860(h)mm | 1082x415x720(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.520,00
U bespaart €882,00 (35%)
€1.638,00 excl. btw
€1.981,98 incl. btw
Of €660,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-4205 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele barkoelkast uit de BC-SERIE Saro heeft een behuizing in robuust staal met strakke zwarte poedercoating en lichtmetalen interieur. En de indeling met 1 draaideur en 2 laden zorgt voor extra flexibiliteit het inrichten.
Uitgebreide KeuzeDe BC-SERIE is verkrijgbaar in 2 formaten, met verschillende indelingen in deuren en/of laden en daarbij kan bovendien worden gekozen voor uitvoeringen met het front de deuren en laden in glas of met dicht front, zodat een volledige inrichting naar wens kan worden samengesteld!
Krachtig & ZuinigDe hoogwaardige koelprestaties worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale DIXELL-temperatuurregeling.
Daarnaast gebruikt het apparaat milieuvriendelijk koelmiddel R600a, is het geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en is de barkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Optimaal GebruiksgemakAchter de deur bevinden zich 2 in hoogte verstelbare geperforeerde plateaus, waarmee deze ruimte naar wens kan worden ingedeeld, en door de stelvoeten is de barkoelkast stabieler neer te zetten.
Kortom, deze Saro BC-SERIE barkoelkast combineert krachtige koelcapaciteit, flexibel gebruiksgemak en een laag energieverbruik in één professionele oplossing.
Bestel de Saro Barkoelkast | BC-SERIE | 350L | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1 Draaideur + 2 Laden | 1462x513x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Uitgebreide KeuzeDe BC-SERIE is verkrijgbaar in 2 formaten, met verschillende indelingen in deuren en/of laden en daarbij kan bovendien worden gekozen voor uitvoeringen met het front de deuren en laden in glas of met dicht front, zodat een volledige inrichting naar wens kan worden samengesteld!
Krachtig & ZuinigDe hoogwaardige koelprestaties worden gegarandeerd door geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, praktische automatische ontdooiing en digitale DIXELL-temperatuurregeling.
Daarnaast gebruikt het apparaat milieuvriendelijk koelmiddel R600a, is het geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en is de barkoelkast ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Optimaal GebruiksgemakAchter de deur bevinden zich 2 in hoogte verstelbare geperforeerde plateaus, waarmee deze ruimte naar wens kan worden ingedeeld, en door de stelvoeten is de barkoelkast stabieler neer te zetten.
Kortom, deze Saro BC-SERIE barkoelkast combineert krachtige koelcapaciteit, flexibel gebruiksgemak en een laag energieverbruik in één professionele oplossing.
Specificaties
| Serie | Saro BC-SERIE |
|---|---|
| Type | BC 2100-2S |
| Bruto inhoud | 350 liter |
| Binnenafmetingen | B 1082 x D 415 x H 720 mm |
| Materiaal | Staal (extern), lichtmetaal (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), glanzend (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 430 x 395 mm |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Lade(n) | 2 |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,87 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1048 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 45,5 |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 89 kg |
| Breedte | 1462 mm |
| Diepte | 513 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Saro Barkoelkast | BC-SERIE | 350L | Zwart | +2°C/+8°C | Geforceerd | 1 Draaideur + 2 Laden | 1462x513x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-4205 |
| EAN / Barcode | 4017337069309 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




