Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | 180l | 1 Deur + 2 Laden (1/1 Gn) | 0°c/+10°c | Geforceerd | 1395x660x620(h)mm
€3.149,00
€2.361,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | 180l | 1 Deur + 2 Laden (1/1 Gn) | 0°c/+10°c | Geforceerd | 1395x660x620(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€3.149,00
U bespaart €787,25 (25%)
€2.361,75 excl. btw
€2.857,72 incl. btw
Of €952,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 110903 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze voor onderbouw geschikte koelwerkbank met 1 deur en 2 lades biedt ruim plaats aan 1/1 GN-formaat accessoires. Door het temperatuurbereik 0 tot +10 °C kunnen verschillende levensmiddelen worden gekoeld.
Bestel de Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | 180L | 1 Deur + 2 Laden (1/1 GN) | 0°C/+10°C | Geforceerd | 1395x660x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 1400T1S2 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 180 liter |
| Deur(en) | 1 |
| Lade(n) | 2 |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (120 g) |
| Klimaatklasse | SN |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 3 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Ladeformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,51 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 78,1 kg |
| Breedte | 1395 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 620 mm |
Bestel de Bartscher Koelwerkbank | Laag Model | 180L | 1 Deur + 2 Laden (1/1 GN) | 0°C/+10°C | Geforceerd | 1395x660x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 110903 |
| EAN / Barcode | 4015613782614 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




