Bartscher Drankenkoeling | 350l | Wit/rvs | 2°c/+10°c | Statisch | 600x600x1730(h)mm
€1.139,00
€854,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Drankenkoeling | 350l | Wit/rvs | 2°c/+10°c | Statisch | 600x600x1730(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.139,00
U bespaart €284,75 (25%)
€854,25 excl. btw
€1.033,64 incl. btw
Of €344,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700323 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze flessenkoelkast overtuigt met een capaciteit 350 liter en een draaideur met dubbele beglazing, dat zorgt voor een indrukwekkende presentatie de producten. De binnenverlichting zet de betrouwbaar gekoelde goederen perfect in display.
Bestel de Bartscher Drankenkoeling | 350L | Wit/RVS | 2°C/+10°C | Statisch | 600x600x1730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 350 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (extern, intern), RVS (deurframe) |
| Kleur / afwerking | Wit (intern/extern), geborsteld (deurframe) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (65 g) |
| Klimaatklasse | 2 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | Cyclopentaan |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 521 x 351 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,04 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 744 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,23 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 67 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1730 mm |
Bestel de Bartscher Drankenkoeling | 350L | Wit/RVS | 2°C/+10°C | Statisch | 600x600x1730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700323 |
| EAN / Barcode | 4015613842837 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




