Unninox Eiland Afzuigkap | Rvs | 2x4 Labyrintfilters | 2500x2000x400(h)mm
€2.660,00
€1.862,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Eiland Afzuigkap | Rvs | 2x4 Labyrintfilters | 2500x2000x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.660,00
U bespaart €798,00 (30%)
€1.862,00 excl. btw
€2.253,02 incl. btw
Of €751,01 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EX-25020040-C |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur RVS AISI 430
De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 graden
Standaard met ingebouwde LED spot 8x 5W
Druppelvrij, hermetisch afgesloten vetopvang kanaal
Inclusief 2x4 labyrintfilters 500x500 mm
Afmeting 2500x2000x400(h)mm
Bestel de UNNINOX Eiland Afzuigkap | RVS | 2x4 Labyrintfilters | 2500x2000x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 graden
Standaard met ingebouwde LED spot 8x 5W
Druppelvrij, hermetisch afgesloten vetopvang kanaal
Inclusief 2x4 labyrintfilters 500x500 mm
Afmeting 2500x2000x400(h)mm
Specificaties
| Breedte | 2500mm |
|---|---|
| Diepte | 2000mm |
| Hoogte | 400mm |
Bestel de UNNINOX Eiland Afzuigkap | RVS | 2x4 Labyrintfilters | 2500x2000x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EX-25020040-C |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

