Unninox Rvs Werkbank Met Opstaande Rand 2 Schuifdeuren & 3+3 Lades 1/1 GN | 2400x700x850(h)mm
€3.000,00
€2.100,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Rvs Werkbank Met Opstaande Rand 2 Schuifdeuren & 3+3 Lades 1/1 GN | 2400x700x850(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.000,00
U bespaart €900,00 (30%)
€2.100,00 excl. btw
€2.541,00 incl. btw
Of €847,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | WTS-2407085-RLS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur RVS AISI 430
Werkblad versterkt met MDF (geluiddempend)
Met 3+3 lades links en rechts 1/1 GN
Met opstaande rand
Schuifdeuren met ingewerkte handgreep
RVS poten in hoogte verstelbaar
Afmeting 2400x700x850(h)mm
Bestel de UNNINOX RVS werkbank met opstaande rand 2 schuifdeuren & 3+3 lades 1/1 GN | 2400x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Werkblad versterkt met MDF (geluiddempend)
Met 3+3 lades links en rechts 1/1 GN
Met opstaande rand
Schuifdeuren met ingewerkte handgreep
RVS poten in hoogte verstelbaar
Afmeting 2400x700x850(h)mm
Specificaties
| Breedte | 2400mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850mm |
Bestel de UNNINOX RVS werkbank met opstaande rand 2 schuifdeuren & 3+3 lades 1/1 GN | 2400x700x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | WTS-2407085-RLS |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



