Unninox Afzuigkap | Premium | Doosmodel | Excl. Motor | Verlichting | 3200x1100x450(h)mm
€2.581,00
€1.806,70
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Afzuigkap | Premium | Doosmodel | Excl. Motor | Verlichting | 3200x1100x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.581,00
U bespaart €774,30 (30%)
€1.806,70 excl. btw
€2.186,11 incl. btw
Of €728,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EXK-32011045-B |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De professionele doosmodel afzuigkappen uit de PREMIUM-serie UNNINOX zijn volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en lekvrije gelaste constructie, voor perfecte afzuiging en vetopvang/-afvoer, voor een comfortabele en hygiënische werkomgeving.
Deze betrouwbare afzuigkappen zijn voorzien heldere verlichting en zijn zeer onderhouds- en gebruiksvriendelijk, onder andere door de praktische vetaftapkraan en hoogwaardige RVS filters. Bovendien is de PREMIUM-serie beschikbaar in diverse formaten, voor elk soort keuken!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering met afwijkend formaat en/of aantal filters zijn.
Bestel de UNNINOX Afzuigkap | PREMIUM | Doosmodel | Excl. Motor | Verlichting | 3200x1100x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze betrouwbare afzuigkappen zijn voorzien heldere verlichting en zijn zeer onderhouds- en gebruiksvriendelijk, onder andere door de praktische vetaftapkraan en hoogwaardige RVS filters. Bovendien is de PREMIUM-serie beschikbaar in diverse formaten, voor elk soort keuken!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering met afwijkend formaat en/of aantal filters zijn.
Specificaties
| Serie | UNNINOX PREMIUM |
|---|---|
| Uitvoering | Doosmodel |
| Afzuigmotor | Nee |
| Standenregelaar | Nee |
| Verlichting | Ja |
| Lichtschakelaar | Nee |
| Aftapkraan | Ja |
| Materiaal | RVS |
| Breedte | 3200 mm |
| Diepte | 1100 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de UNNINOX Afzuigkap | PREMIUM | Doosmodel | Excl. Motor | Verlichting | 3200x1100x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EXK-32011045-B |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



