Diverso by Diamond Horeca Vaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 575x610x820(h)mm
€2.116,00
€1.587,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Horeca Vaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 575x610x820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.116,00
U bespaart €529,00 (25%)
€1.587,00 excl. btw
€1.920,27 incl. btw
Of €640,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-LV50-MPD5 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele horeca vaatwasser Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met een stevige constructie en efficiënte techniek, zodat het apparaat je de hele dag door snel en consistent schoon servies, bestek en glaswerk kan voorzien.
Efficiënte TechniekHet apparaat heeft een vaste cyclus 120 sec., wat samen met het intuïtieve bedieningspaneel met maar 2 knoppen het gebruik super eenvoudig maakt. Met de aan-/uitschakelaar kan het apparaat worden ingeschakeld en na opwarmen hoef je alleen maar de START-knop in te drukken om het apparaat zijn werk te laten doen. En aan het einde de dag kan met dezelfde START-knop het wegpompen het water in gang worden gezet!
De maximale laadhoogte 365 mm voor borden en 325 mm voor glaswerk maakt de vaatwasser geschikt voor de meeste soorten servies, bestek en glazen. En voor optimale reiniging heeft het apparaat roterende sproeiarmen voor wassen en spoelen, waarbij het THERMOSTOP-systeem een spoeling met constante temperatuur 80°C garandeert voor optimale hygiëne.
Hoogwaardige ConstructieDe vaatwasser is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met enkelwandige behuizing en stevige dubbelwandige deur. De tank heeft afgeronde hoeken en een diepgetrokken bodem, zodat vuil zich niet zomaar kan ophopen en het pompfilter zorgt daarbij dat vuil de werking niet zomaar kan beïnvloeden. Daarnaast is de deur voorzien een microschakelaar, zodat het apparaat automatisch uitschakelt als het tijdens een cyclus wordt geopend, wat samen met de veiligheidsthermostaat zorgt voor extra gebruiksveiligheid.
Zéér CompleetDeze uitvoering is voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp. En de vaatwasser wordt bovendien zéér compleet geleverd, inclusief 2 universele manden, een bestekkorf en een installatiekit met aan- en afvoerslangen, afdichtingsringen en een filter om verontreinigingen op te vangen.
Bestel de Diverso by Diamond Horeca Vaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 575x610x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte TechniekHet apparaat heeft een vaste cyclus 120 sec., wat samen met het intuïtieve bedieningspaneel met maar 2 knoppen het gebruik super eenvoudig maakt. Met de aan-/uitschakelaar kan het apparaat worden ingeschakeld en na opwarmen hoef je alleen maar de START-knop in te drukken om het apparaat zijn werk te laten doen. En aan het einde de dag kan met dezelfde START-knop het wegpompen het water in gang worden gezet!
De maximale laadhoogte 365 mm voor borden en 325 mm voor glaswerk maakt de vaatwasser geschikt voor de meeste soorten servies, bestek en glazen. En voor optimale reiniging heeft het apparaat roterende sproeiarmen voor wassen en spoelen, waarbij het THERMOSTOP-systeem een spoeling met constante temperatuur 80°C garandeert voor optimale hygiëne.
Hoogwaardige ConstructieDe vaatwasser is uitgevoerd in hoogwaardig RVS met enkelwandige behuizing en stevige dubbelwandige deur. De tank heeft afgeronde hoeken en een diepgetrokken bodem, zodat vuil zich niet zomaar kan ophopen en het pompfilter zorgt daarbij dat vuil de werking niet zomaar kan beïnvloeden. Daarnaast is de deur voorzien een microschakelaar, zodat het apparaat automatisch uitschakelt als het tijdens een cyclus wordt geopend, wat samen met de veiligheidsthermostaat zorgt voor extra gebruiksveiligheid.
Zéér CompleetDeze uitvoering is voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp. En de vaatwasser wordt bovendien zéér compleet geleverd, inclusief 2 universele manden, een bestekkorf en een installatiekit met aan- en afvoerslangen, afdichtingsringen en een filter om verontreinigingen op te vangen.
Specificaties
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
|---|---|
| Laadhoogte | 325 mm (glazen) / 365 mm (borden) |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wascycli | 120 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Pompfilter | Ja |
| Spoeltemperatuur | 80°C |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2,2 liter |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Boilerinhoud | 6 liter |
| Boilervermogen | 3 kW |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | 2 universele manden, 1 bestekkorf, aan-/afvoerslangen, afdichtingsringen |
| Aansluitwaarde | 3,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 575 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diverso by Diamond Horeca Vaatwasser | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 575x610x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-LV50-MPD5 |
| EAN / Barcode | 5407011591094 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


