Diamond Rekwerk | L-vorm | Minicold Evo (c40b) + Diverso by Diamond (c17/z17) | 4 Niveaus (diepte 400) | 1390x1145x1750(h)mm
€968,00
€726,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Rekwerk | L-vorm | Minicold Evo (c40b) + Diverso by Diamond (c17/z17) | 4 Niveaus (diepte 400) | 1390x1145x1750(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€968,00
U bespaart €242,00 (25%)
€726,00 excl. btw
€878,46 incl. btw
Of €292,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-LB40-MPD4 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Speciaal voor de Diamond Minicold EVO en de Diverso by Diamond koel- en vriescellen heeft Diamond een lijn rekwerken beschikbaar, precies op maat gemaakt om in een hoekopstelling 2 wanden in de cellen 4 opslagniveaus te voorzien.
Deze uitvoering is geschikt voor de onderstaande koel- en vriescellen:
Diamond- DIA-C40B/BF- DIA-C40B/BF-K- DIA-C40B/BF-V- DIA-C40B/10BF- DIA-C40B/10BF-K- DIA-C40B/10BF-V
Diverso by Diamond- DIA-WR-C1714-6P- DIA-WR-C1714-6P-R2- DIA-WR-Z1714-8S- DIA-WR-Z1714-8S-R2
De rekwerken zijn uitgevoerd met frame in geanodiseerd aluminium en de legplanken zijn opengewerkt RVS met afwerking in voedselveilig polypropyleen. De legplanken zijn bovendien vaatwasmachinebestendig, voor optimale hygiëne.
De rekwerken zijn ontworpen om snel en eenvoudig te kunnen worden gemonteerd, zonder dat daarvoor gereedschap nodig is, en kunnen flexibel worden ingedeeld met bevestigingsgaten op elke 150 mm de staanders.
De legplanken hebben een diepte 400 mm en de zeer sterke constructie zorgt voor een draagkracht tot maar liefst 150 kg per niveau (gelijkmatig verdeeld). Bovendien zorgen de verstelbare poten (40 - 75 mm) voor optimale stabiliteit!
Let op, dit is geen universeel rekwerk en is niet op maat gemaakt voor andere dan bovengenoemde koel- en vriescellen. De productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen uitvoeringen in afwijkende formaten zijn. Houdt het plaatsen het rekwerk rekening met de locatie de koel-/vriesunit(s) en deur(en) in de cel.
Bestel de Diamond Rekwerk | L-Vorm | Minicold EVO (C40B) + Diverso by Diamond (C17/Z17) | 4 Niveaus (Diepte 400) | 1390x1145x1750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering is geschikt voor de onderstaande koel- en vriescellen:
Diamond- DIA-C40B/BF- DIA-C40B/BF-K- DIA-C40B/BF-V- DIA-C40B/10BF- DIA-C40B/10BF-K- DIA-C40B/10BF-V
Diverso by Diamond- DIA-WR-C1714-6P- DIA-WR-C1714-6P-R2- DIA-WR-Z1714-8S- DIA-WR-Z1714-8S-R2
De rekwerken zijn uitgevoerd met frame in geanodiseerd aluminium en de legplanken zijn opengewerkt RVS met afwerking in voedselveilig polypropyleen. De legplanken zijn bovendien vaatwasmachinebestendig, voor optimale hygiëne.
De rekwerken zijn ontworpen om snel en eenvoudig te kunnen worden gemonteerd, zonder dat daarvoor gereedschap nodig is, en kunnen flexibel worden ingedeeld met bevestigingsgaten op elke 150 mm de staanders.
De legplanken hebben een diepte 400 mm en de zeer sterke constructie zorgt voor een draagkracht tot maar liefst 150 kg per niveau (gelijkmatig verdeeld). Bovendien zorgen de verstelbare poten (40 - 75 mm) voor optimale stabiliteit!
Let op, dit is geen universeel rekwerk en is niet op maat gemaakt voor andere dan bovengenoemde koel- en vriescellen. De productafbeeldingen dienen ter illustratie en kunnen uitvoeringen in afwijkende formaten zijn. Houdt het plaatsen het rekwerk rekening met de locatie de koel-/vriesunit(s) en deur(en) in de cel.
Specificaties
| Materiaal | Aluminium, RVS, kunststof (PP) |
|---|---|
| Breedte(n) | 1390 mm |
| Diepte | 1145 mm |
| Hoogte | 1750 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Draagkracht | 150 kg/niveau |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Zelfmontage |
| Gewicht | 46 kg |
Bestel de Diamond Rekwerk | L-Vorm | Minicold EVO (C40B) + Diverso by Diamond (C17/Z17) | 4 Niveaus (Diepte 400) | 1390x1145x1750(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-LB40-MPD4 |
| EAN / Barcode | 5407011590837 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


