Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.2kw (230v) | Doorgeefsysteem | 545x370x380(h)mm
€677,00
€507,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.2kw (230v) | Doorgeefsysteem | 545x370x380(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€677,00
U bespaart €169,25 (25%)
€507,75 excl. btw
€614,38 incl. btw
Of €204,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | WR-ES40-50 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele salamandertoaster met 1 niveau Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met krachtige elektrische verhitting om snel en efficiënt tosti's te maken, brood te roosteren of andere gerechten te gratineren, toasten, glaceren, grillen of ontdooien.
Krachtige VerhittingDe salamander heeft elektrische verhitting in de vorm een krachtig gepantserd Incoloy-element boven. Bediening is heel eenvoudig met de hittebestendige draaiknop, waarbij de controlelampjes zorgen dat de status het apparaat altijd duidelijk zichtbaar is.
Om te kunnen zorgen dat de producten altijd op de juiste afstand tot het verhittingselement kunnen worden geplaatst, is het rooster op 3 hoogteposities te verstellen door middel een praktische hendel met geïsoleerd handvat.
Praktische ConstructieHet apparaat is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en staat op stevige kunststof poten. Op de bodem de bakkamer heeft de toaster een uitneembare opvanglade, waar bijvoorbeeld kruimels en vet in worden opgevangen, voor makkelijker schoonmaken.
DoorgeefsysteemBovendien is het achterpaneel afneembaar, zodat de salamandertoaster op basis een doorgeefsysteem kan worden gebruikt, waarbij producten de ene kant in het apparaat kunnen worden geplaatst en er aan de andere kant uit kunnen worden gehaald, voor optimale flexibliteit!
Bestel de Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.2kW (230V) | Doorgeefsysteem | 545x370x380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige VerhittingDe salamander heeft elektrische verhitting in de vorm een krachtig gepantserd Incoloy-element boven. Bediening is heel eenvoudig met de hittebestendige draaiknop, waarbij de controlelampjes zorgen dat de status het apparaat altijd duidelijk zichtbaar is.
Om te kunnen zorgen dat de producten altijd op de juiste afstand tot het verhittingselement kunnen worden geplaatst, is het rooster op 3 hoogteposities te verstellen door middel een praktische hendel met geïsoleerd handvat.
Praktische ConstructieHet apparaat is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking en staat op stevige kunststof poten. Op de bodem de bakkamer heeft de toaster een uitneembare opvanglade, waar bijvoorbeeld kruimels en vet in worden opgevangen, voor makkelijker schoonmaken.
DoorgeefsysteemBovendien is het achterpaneel afneembaar, zodat de salamandertoaster op basis een doorgeefsysteem kan worden gebruikt, waarbij producten de ene kant in het apparaat kunnen worden geplaatst en er aan de andere kant uit kunnen worden gehaald, voor optimale flexibliteit!
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Aantal niveaus | 1 |
| Niveauformaat | B 365 x D 310 mm |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 2,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15 kg |
| Breedte | 545 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 380 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.2kW (230V) | Doorgeefsysteem | 545x370x380(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | WR-ES40-50 |
| EAN / Barcode | 5407011591704 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

