Diamond Muurdampkap 'kubo' | 4 Labyrintfilters | 2600x1100x450(h)mm
€2.381,00
€1.785,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muurdampkap 'kubo' | 4 Labyrintfilters | 2600x1100x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.381,00
U bespaart €595,25 (25%)
€1.785,75 excl. btw
€2.160,76 incl. btw
Of €720,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | KUP2611 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Muurdampkap 'kubo' | 4 Labyrintfilters | 2600x1100x450(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 84,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Afwerking in roestvrij staal 18/10 AISI 304.- Onzichtbare zijden in roestvrij staal AISI 430.- Zijwanden gepuntlast.- 4 roestvrij stalen "labyrintfilters".- Periferisch gelast vetopvangkanaaltje.- Evacuatiekraantje onderaan.- Ingebouwde neonverlichting "IP65".Afmeting 2600x1100x450(h)mm
Gewicht 84 kg
Specificaties
| Breedte | 2600mm |
|---|---|
| Diepte | 1100mm |
| Hoogte | 450mm |
| Gewicht | 84Kg |
| Volume | 1.86 |
Bestel de Diamond Muurdampkap 'KUBO' | 4 Labyrintfilters | 2600x1100x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | KUP2611 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






