Diamond Centrale Dampkap 'kubo' | 14 Labyrintfilters | 4000x1500x450(h)mm
€4.438,00
€3.328,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Centrale Dampkap 'kubo' | 14 Labyrintfilters | 4000x1500x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.438,00
U bespaart €1.109,50 (25%)
€3.328,50 excl. btw
€4.027,49 incl. btw
Of €1.342,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | KCC4015 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Centrale Dampkap 'kubo' | 14 Labyrintfilters | 4000x1500x450(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 160,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Afwerking in roestvrij staal 18/10 AISI 304.- Onzichtbare zijden in roestvrij staal AISI 430.- Zijwanden gepuntlast.- 14 roestvrij stalen "labyrintfilters".- Periferisch gelast vetopvangkanaaltje.- Evacuatiekraantje onderaan.- Ingebouwde neonverlichting "IP65".Afmeting 4000x1500x450(h)mm
Gewicht 160 kg
Specificaties
| Breedte | 4000mm |
|---|---|
| Diepte | 1500mm |
| Hoogte | 450mm |
| Gewicht | 160Kg |
| Volume | 3.72 |
Bestel de Diamond Centrale Dampkap 'KUBO' | 14 Labyrintfilters | 4000x1500x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | KCC4015 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





