Diamond Centrale Dampkap 'kubo' | 8 Labyrintfilters | 2400x1500x450(h)mm
€2.712,00
€2.034,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Centrale Dampkap 'kubo' | 8 Labyrintfilters | 2400x1500x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.712,00
U bespaart €678,00 (25%)
€2.034,00 excl. btw
€2.461,14 incl. btw
Of €820,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | KCC2415 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Centrale Dampkap 'kubo' | 8 Labyrintfilters | 2400x1500x450(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 106,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Afwerking in roestvrij staal 18/10 AISI 304.- Onzichtbare zijden in roestvrij staal AISI 430.- Zijwanden gepuntlast.- 8 roestvrij stalen "labyrintfilters".- Periferisch gelast vetopvangkanaaltje.- Evacuatiekraantje onderaan.- Ingebouwde neonverlichting "IP65".Afmeting 2400x1500x450(h)mm
Gewicht 106 kg
Specificaties
| Breedte | 2400mm |
|---|---|
| Diepte | 1500mm |
| Hoogte | 450mm |
| Gewicht | 106Kg |
| Volume | 2.27 |
Bestel de Diamond Centrale Dampkap 'KUBO' | 8 Labyrintfilters | 2400x1500x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | KCC2415 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





