Diamond Pastakoker | Pro 600 | Elektrisch | 30l | 9kw (230v-3f) | Aftapkraan | 600x600x280/400(h)mm
€1.540,00
€1.155,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Pastakoker | Pro 600 | Elektrisch | 30l | 9kw (230v-3f) | Aftapkraan | 600x600x280/400(h)mm | 9kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.540,00
U bespaart €385,00 (25%)
€1.155,00 excl. btw
€1.397,55 incl. btw
Of €465,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | E60/CP6T-230/3-N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De PRO 600 kooklijn Diamond biedt hoge kwaliteit apparatuur en toebehoren met onberispelijke afwerking, zorg voor detail, subliem design en een brede keuze aan diverse apparatuur en toebehoren.
Elektrische PastakokerDeze elektrische pastakoker uit de PRO 600 kooklijn Diamond is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en heeft een bruto inhoud 30 liter. De kuip is bestand tegen slijtage en zoutcorrosie en heeft een zetmeel-overloop.
Perfecte VerwarmingDe pastakoker beschikt over elektrische verhitting door middel gepantserde RVS elementen met veiligheidsthermostaat in de kuip. De temperatuur kan eenvoudig worden ingesteld met de stevige draaiknop met 4 standen en de verhittingselementen zijn afgeschermd door een dubbele geperforeerde bodem, zodat er geen direct contact met de manden is.
Optimaal GebruiksgemakVerder is het apparaat voorzien een aftapkraan met veiligheidsvergrendeling. Dit zorgt voor eenvoudig legen en reinigen, terwijl vergrendeling zorgt dat de kuip niet onbedoeld leeg kan lopen. Bovendien is de pastakoker te combineren met bijbehorend onderstel uit de Diamond PRO 600 kooklijn.
Let op, de pastakoker wordt geleverd zonder manden; deze zijn los verkrijgbaar (artikelnr. DIA-A60/CP-C8-N). Deze uitvoering heeft een speciale 230V-aansluiting met 3-fasen. Dit is niet geschikt voor standaard 230V- of 400V-aansluitingen.
Bestel de Diamond Pastakoker | PRO 600 | Elektrisch | 30L | 9kW (230V-3F) | Aftapkraan | 600x600x280/400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Elektrische PastakokerDeze elektrische pastakoker uit de PRO 600 kooklijn Diamond is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS en heeft een bruto inhoud 30 liter. De kuip is bestand tegen slijtage en zoutcorrosie en heeft een zetmeel-overloop.
Perfecte VerwarmingDe pastakoker beschikt over elektrische verhitting door middel gepantserde RVS elementen met veiligheidsthermostaat in de kuip. De temperatuur kan eenvoudig worden ingesteld met de stevige draaiknop met 4 standen en de verhittingselementen zijn afgeschermd door een dubbele geperforeerde bodem, zodat er geen direct contact met de manden is.
Optimaal GebruiksgemakVerder is het apparaat voorzien een aftapkraan met veiligheidsvergrendeling. Dit zorgt voor eenvoudig legen en reinigen, terwijl vergrendeling zorgt dat de kuip niet onbedoeld leeg kan lopen. Bovendien is de pastakoker te combineren met bijbehorend onderstel uit de Diamond PRO 600 kooklijn.
Let op, de pastakoker wordt geleverd zonder manden; deze zijn los verkrijgbaar (artikelnr. DIA-A60/CP-C8-N). Deze uitvoering heeft een speciale 230V-aansluiting met 3-fasen. Dit is niet geschikt voor standaard 230V- of 400V-aansluitingen.
Specificaties
| Serie | Diamond PRO 600 |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 30 liter |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Kruimelvanger(s) | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-304 (behuizing) / RVS AISI-316 (kuip) |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 9 kW |
| Voeding | 230 V (3 fasen) |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 28 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 280 / 400 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Pastakoker | PRO 600 | Elektrisch | 30L | 9kW (230V-3F) | Aftapkraan | 600x600x280/400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | E60/CP6T-230/3-N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


