Diamond Doorschuifvaatwasser | Best Wash | Mand 600x500 | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400v | 788x835x1565/2080(h)mm
€8.231,00
€6.173,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Doorschuifvaatwasser | Best Wash | Mand 600x500 | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400v | 788x835x1565/2080(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.231,00
U bespaart €2.057,75 (25%)
€6.173,25 excl. btw
€7.469,63 incl. btw
Of €2.489,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DCR49/6-RC |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond BEST WASH doorschuifvaatwasser is door het Full Hygiene systeem een hoogwaardige oplossing voor professionele keukens waar betrouwbaarheid, hygiëne en gebruiksgemak centraal staan. Het geïntegreerde breaktank-systeem voorkomt effectief dat vervuild kuipwater met detergent kan terugstromen naar het drinkwaternet. En dit systeem garandeert bovendien tijdens het volledige spoelproces een constante druk en een spoeltemperatuur 85°C, wat zorgt voor optimale hygiënische reiniging.
Hoogwaardige ConstructieDe behuizing is volledig uitgevoerd in dubbelwandig RVS met thermische isolatie en beschikt over een diepgetrokken waskuip 30 liter. Het gepatenteerde pompfilter houdt het waswater langer schoon en op temperatuur, terwijl de verticale dubbelstroom-waspomp samen met de roterende RVS was- en spoelarmen boven en onder - voorzien zelfreinigende sproeiers - voor een gelijkmatig en krachtig wasresultaat zorgt, zelfs intensief gebruik.
Full Hygiene ReinigingDe BEST WASH vaatwasser is standaard uitgerust met interne doseerpompen voor zowel vloeibare zeep als naglansmiddel en beschikt over een digitaal soft-touch bedieningspaneel met duidelijke temperatuurweergave volgens HACCP-normen. Het Full Hygiene systeem en functies zoals energiebesparing, versnelde voorverwarming, automatische storingsdiagnose en een volledig automatische zelfreinigingscyclus verhogen het rendement en beperken stilstand. Dankzij meerdere wascycli 60, 120 en 150 seconden of een continue modus kan de capaciteit flexibel worden afgestemd op de werkdruk.
Optimaal GebruiksgemakMet een doorvoerhoogte 465 mm en manden 600 x 500 mm is deze doorschuifvaatwasser geschikt voor onder andere borden, schalen, dienbladen en andere grotere items. Het waterverbruik blijft beperkt tot 3 liter per cyclus en de machine is geschikt voor gebruik in combinatie met omgekeerde osmose unit.
Zéér CompleetDe Diamond BEST WASH doorschuifvaatwasser wordt bovendien zéér compleet geleverd met een bordenmand, een universele mand, een bestekkorf en aan-/afvoerleidingen!
Bestel de Diamond Doorschuifvaatwasser | BEST WASH | Mand 600x500 | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400V | 788x835x1565/2080(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardige ConstructieDe behuizing is volledig uitgevoerd in dubbelwandig RVS met thermische isolatie en beschikt over een diepgetrokken waskuip 30 liter. Het gepatenteerde pompfilter houdt het waswater langer schoon en op temperatuur, terwijl de verticale dubbelstroom-waspomp samen met de roterende RVS was- en spoelarmen boven en onder - voorzien zelfreinigende sproeiers - voor een gelijkmatig en krachtig wasresultaat zorgt, zelfs intensief gebruik.
Full Hygiene ReinigingDe BEST WASH vaatwasser is standaard uitgerust met interne doseerpompen voor zowel vloeibare zeep als naglansmiddel en beschikt over een digitaal soft-touch bedieningspaneel met duidelijke temperatuurweergave volgens HACCP-normen. Het Full Hygiene systeem en functies zoals energiebesparing, versnelde voorverwarming, automatische storingsdiagnose en een volledig automatische zelfreinigingscyclus verhogen het rendement en beperken stilstand. Dankzij meerdere wascycli 60, 120 en 150 seconden of een continue modus kan de capaciteit flexibel worden afgestemd op de werkdruk.
Optimaal GebruiksgemakMet een doorvoerhoogte 465 mm en manden 600 x 500 mm is deze doorschuifvaatwasser geschikt voor onder andere borden, schalen, dienbladen en andere grotere items. Het waterverbruik blijft beperkt tot 3 liter per cyclus en de machine is geschikt voor gebruik in combinatie met omgekeerde osmose unit.
Zéér CompleetDe Diamond BEST WASH doorschuifvaatwasser wordt bovendien zéér compleet geleverd met een bordenmand, een universele mand, een bestekkorf en aan-/afvoerleidingen!
Specificaties
| Serie | Diamond BEST WASH |
|---|---|
| Type | DCR49/6 |
| Mandformaat | 600 x 500 mm |
| Laadhoogte | 465 mm |
| Afvoerpomp | Nee |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Nee |
| Wascycli | 60, 120, 150 sec., doorlopend |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Ja |
| Tankfilter | Ja |
| Pompfilter | Ja |
| Spoeltemperatuur | 85°C |
| Waterverbruik (per cyclus) | 3 liter |
| Tankinhoud | 30 liter |
| Tankverhittingsvermogen | 2,5 kW |
| Boilerinhoud | 12 liter |
| Boilervermogen | 8 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Wasarm(en) | RVS |
| Isolatie (kap) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Dubbelwandig |
| Behuizing | RVS AISI-304 |
| Bijgesloten | Bordenmand, universele mand, bestekkorf, aan-/afvoerslangen |
| Aansluitwaarde | 9,5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 135 kg |
| Breedte | 788 mm |
| Diepte | 835 mm |
| Hoogte | 1565 / 2080 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Doorschuifvaatwasser | BEST WASH | Mand 600x500 | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400V | 788x835x1565/2080(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DCR49/6-RC |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







