Diamond Horeca Vaatwasser | Fast Wash | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400v | 580x600x820(h)mm
€2.766,00
€2.074,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Horeca Vaatwasser | Fast Wash | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400v | 580x600x820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.766,00
U bespaart €691,50 (25%)
€2.074,50 excl. btw
€2.510,15 incl. btw
Of €836,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DC502/6M-PSD5 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (12 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond FAST WASH horeca vaatwassers bieden een praktische en voordelige oplossing voor professioneel gebruik, ontworpen voor snelheid, betrouwbaarheid en efficiëntie. Daarbij zijn verschillende uitvoeringen beschikbaar, waarbij keuze is uit bijvoorbeeld een interne zeeppomp, afvoerpomp en/of ontharder en 230V- of 400V-aansluiting. Met een bruikbare laadhoogte 365 mm en een capaciteit 30 tot 60 manden per uur - met cycli 1 of 2 minuten - is de machine ideaal voor horecazaken met een hoge omloopsnelheid.
Deze uitvoering met 400V-aansluiting is voorzien een ingebouwde naglanspomp, zeeppomp én afvoerpomp. De was- en spoelarmen draaien zowel boven als onder en zijn uitgerust met zelfreinigende sproeiers, wat zorgt voor een constant wasresultaat. De kuip heeft afgeronde randen, is diepgetrokken en volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, net als de dubbelwandige deur. En dankzij het automatische vullen de kuip, de terugslagklep en diverse veiligheidsvoorzieningen zoals een microschakelaar op de deur en een veiligheidsthermostaat is de machine veilig en gebruiksvriendelijk.
Deze FAST WASH vaatwasser behoort tot de nieuwste generatie en maakt gebruik vooruitstrevende, milieuvriendelijke technologieën. Het water- en energieverbruik blijft laag door de compacte kuip, het gepatenteerde pompfilter en de hoogrendements-waspomp met dubbele stroom. Het TCD-systeem garandeert bovendien altijd een spoeltemperatuur 85°C, terwijl het waterverbruik per cyclus beperkt blijft tot slechts 2,4 liter.
Onderhoud en reiniging zijn eenvoudig door de semi-automatische zelfreinigingscyclus, het volledig composiet kuipfilter, de diepgetrokken mandgeleiders die kalkafzetting voorkomen en het verwijderbare afdichtingsrubber de deur. De machine is daarnaast geschikt voor aansluiting op een omgekeerde osmose unit en wordt standaard compleet geleverd met 2 vaatwasmanden en een bestekbeker!
Bestel de Diamond Horeca Vaatwasser | FAST WASH | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400V | 580x600x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering met 400V-aansluiting is voorzien een ingebouwde naglanspomp, zeeppomp én afvoerpomp. De was- en spoelarmen draaien zowel boven als onder en zijn uitgerust met zelfreinigende sproeiers, wat zorgt voor een constant wasresultaat. De kuip heeft afgeronde randen, is diepgetrokken en volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, net als de dubbelwandige deur. En dankzij het automatische vullen de kuip, de terugslagklep en diverse veiligheidsvoorzieningen zoals een microschakelaar op de deur en een veiligheidsthermostaat is de machine veilig en gebruiksvriendelijk.
Deze FAST WASH vaatwasser behoort tot de nieuwste generatie en maakt gebruik vooruitstrevende, milieuvriendelijke technologieën. Het water- en energieverbruik blijft laag door de compacte kuip, het gepatenteerde pompfilter en de hoogrendements-waspomp met dubbele stroom. Het TCD-systeem garandeert bovendien altijd een spoeltemperatuur 85°C, terwijl het waterverbruik per cyclus beperkt blijft tot slechts 2,4 liter.
Onderhoud en reiniging zijn eenvoudig door de semi-automatische zelfreinigingscyclus, het volledig composiet kuipfilter, de diepgetrokken mandgeleiders die kalkafzetting voorkomen en het verwijderbare afdichtingsrubber de deur. De machine is daarnaast geschikt voor aansluiting op een omgekeerde osmose unit en wordt standaard compleet geleverd met 2 vaatwasmanden en een bestekbeker!
Specificaties
| Serie | Diamond FAST WASH |
|---|---|
| Type | DC502/6-PSD5 |
| Mandformaat | 500 x 500 mm |
| Laadhoogte | 365 mm (borden) / 325 mm (glazen) |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wascycli | 60, 120 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Pompfilter | Ja |
| Spoeltemperatuur | 85°C |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2,4 liter |
| Tankinhoud | 20 liter |
| Boilerinhoud | 6 liter |
| Boilervermogen | 4,9 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS AISI-304 |
| Bijgesloten | 2 universele manden, bestekkorf |
| Aansluitwaarde | 5,4 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 59 kg |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Horeca Vaatwasser | FAST WASH | Mand 500x500 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 400V | 580x600x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DC502/6M-PSD5 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





