Diamond Glazenspoelmachine | Fast Wash | Mand 400x400 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 435x540x675(h)mm
€2.088,00
€1.566,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Glazenspoelmachine | Fast Wash | Mand 400x400 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230v | 435x540x675(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.088,00
U bespaart €522,00 (25%)
€1.566,00 excl. btw
€1.894,86 incl. btw
Of €631,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DC402/6-PSD4 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond FAST WASH glazenspoelmachines bieden een compacte en voordelige oplossing voor professioneel gebruik, ontworpen voor snelheid, betrouwbaarheid en efficiëntie. Daarbij zijn verschillende uitvoeringen beschikbaar, waarbij keuze is uit bijvoorbeeld een interne zeeppomp, afvoerpomp en/of ontharder en vierkante of ronde vaatwasmand. Met een bruikbare laadhoogte 300 mm en een capaciteit 30 manden per uur een cyclus 2 minuten is de machine ideaal voor horecazaken met een hoge omloopsnelheid.
Deze uitvoering met vierkante vaatwasmand is voorzien een ingebouwde naglanspomp, zeeppomp én interne afvoerpomp. De was- en spoelarmen draaien zowel boven als onder en zijn uitgerust met zelfreinigende sproeiers, wat zorgt voor een constant wasresultaat. De kuip heeft afgeronde randen, is diepgetrokken en volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, net als de dubbelwandige deur. En dankzij het automatische vullen de kuip, de terugslagklep en diverse veiligheidsvoorzieningen zoals een microschakelaar op de deur en een veiligheidsthermostaat is de machine veilig en gebruiksvriendelijk.
Deze FAST WASH glazenspoelmachine behoort tot de nieuwste generatie en maakt gebruik vooruitstrevende, milieuvriendelijke technologieën. Het water- en energieverbruik blijft laag door de compacte kuip, het gepatenteerde filter en de hoogrendements-waspomp met dubbele stroom. Het TCD-systeem garandeert bovendien altijd een spoeltemperatuur 85°C, terwijl het waterverbruik per cyclus beperkt blijft tot slechts 2 liter.
Onderhoud en reiniging zijn eenvoudig door de semi-automatische zelfreinigingscyclus, het volledig composiet kuipfilter en de diepgetrokken mandgeleiders die kalkafzetting voorkomen. De machine is daarnaast geschikt voor aansluiting op een omgekeerde osmose unit en wordt standaard compleet geleverd met 2 vaatwasmanden, een bordenhouder en een bestekbeker!
Bestel de Diamond Glazenspoelmachine | FAST WASH | Mand 400x400 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 435x540x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering met vierkante vaatwasmand is voorzien een ingebouwde naglanspomp, zeeppomp én interne afvoerpomp. De was- en spoelarmen draaien zowel boven als onder en zijn uitgerust met zelfreinigende sproeiers, wat zorgt voor een constant wasresultaat. De kuip heeft afgeronde randen, is diepgetrokken en volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS, net als de dubbelwandige deur. En dankzij het automatische vullen de kuip, de terugslagklep en diverse veiligheidsvoorzieningen zoals een microschakelaar op de deur en een veiligheidsthermostaat is de machine veilig en gebruiksvriendelijk.
Deze FAST WASH glazenspoelmachine behoort tot de nieuwste generatie en maakt gebruik vooruitstrevende, milieuvriendelijke technologieën. Het water- en energieverbruik blijft laag door de compacte kuip, het gepatenteerde filter en de hoogrendements-waspomp met dubbele stroom. Het TCD-systeem garandeert bovendien altijd een spoeltemperatuur 85°C, terwijl het waterverbruik per cyclus beperkt blijft tot slechts 2 liter.
Onderhoud en reiniging zijn eenvoudig door de semi-automatische zelfreinigingscyclus, het volledig composiet kuipfilter en de diepgetrokken mandgeleiders die kalkafzetting voorkomen. De machine is daarnaast geschikt voor aansluiting op een omgekeerde osmose unit en wordt standaard compleet geleverd met 2 vaatwasmanden, een bordenhouder en een bestekbeker!
Specificaties
| Serie | Diamond FAST WASH |
|---|---|
| Type | DC402/6-PSD4 |
| Mandformaat | 400 x 400 mm |
| Laadhoogte | 300 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Wascycli | 120 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Nee |
| Tankfilter | Ja |
| Pompfilter | Ja |
| Spoeltemperatuur | 85°C |
| Waterverbruik (per cyclus) | 2 liter |
| Tankinhoud | 8 liter |
| Boilerinhoud | 2,6 liter |
| Boilervermogen | 2,6 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Enkelwandig |
| Behuizing | RVS AISI-304 |
| Bijgesloten | 2 universele manden, bordenhouder, bestekkorf |
| Aansluitwaarde | 3,4 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 34 kg |
| Breedte | 435 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 675 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Glazenspoelmachine | FAST WASH | Mand 400x400 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | 230V | 435x540x675(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DC402/6-PSD4 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





