Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 3330m³/u | 3500x950x400(h)mm
€1.664,00
€1.248,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 3330m³/u | 3500x950x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.664,00
U bespaart €416,00 (25%)
€1.248,00 excl. btw
€1.510,08 incl. btw
Of €503,36 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CSL3500/N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 3330m³/u | 3500x950x400(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Schuin Model 95cm Diep 40cm Hoog. Extra voordelen: inclusief tapkraan. Het gewicht bedraagt 69,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Debiet de dampkap: 3330 m³/u.- Uitvoering in R.V.S. 18/10 AISI 441.- Onzichtbare zijden in gegalvaniseerd staalplaat.- Vetaftapkraan onderaan de dampkap.Afmeting 3500x950x400(h)mm
Gewicht 69 kg
Specificaties
| Breedte | 3500mm |
|---|---|
| Diepte | 950mm |
| Hoogte | 400mm |
| Gewicht | 69Kg |
| Volume | 1.9 |
Bestel de Diamond Muurdampkap | 5 Labyrintfilters 500x500mm | 3330m³/u | 3500x950x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CSL3500/N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




